Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER + SAMOCHÓD 17 lip 2019 16:12, artur.st

Tydzień na północnym wybrzeżu Hiszpanii: Santander w świetnej cenie 768 zł za loty, noclegi i auto!

Świetna okazja na budżetowy trip do Hiszpanii! Tym razem zapraszamy na północ tego kraju. Jeśli zwiedziliście już południowe wybrzeże, to czas na Santander! Miasto jest stolicą regionu Kantabria, leży nad Zatoką Biskajską, pomiędzy prowincją Asturia a Krajem Basków. Linia wybrzeża jest tutaj zdecydowanie bardziej "surowa", ale dzięki temu możecie podziwiać krajobrazy takie jak na załączonym obrazku. Co wcale nie oznacza, że nie ma tu piaszczystych plaż - wręcz przeciwnie! Złote piaski tej części Hiszpanii (z plażą El Sardinero na czele) od lat przyciągają hiszpańskich i zagranicznych turystów!

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Santander (SXF - SDR)

wtorek 01 paź 2019 wtorek 08 paź 2019 bagaż podręczny w cenie 170 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Hotel położony w ścisłym centrum miasta, 10 minut od stacji kolejowej Santander FEVE. Pokoje typu studio wyposażone są w łazienki i aneksy kuchenne. O poranku możecie zatem delektować się śniadaniem w swoim studiu, albo udać się do jednej z pobliskich kafejek czy typowych barów tapas.

Estudios Aranzazu ★★

centrum miasta darmowy internet parkingcałodobowa recepcjaaneks kuchenny 72noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko najtaniej dojedziecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Wrocławia już za 100 zł w obu kierunkach!

120 Sprawdź
Samochód

Smart For Four lub podobny

94za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa