Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 18 maj 2019 13:55, artur.st

Kangury, misie koala, pingwiny... Australia w rewelacyjnej ofercie z lotami i noclegami za 2750 zł!

Jak ciepła jesień to w Australii! W październiku proponujemy spakowanie bagażu i udanie się do jej południowo - zachodniej części. Perth to miasto położone przy ujściu rzeki Łabędziej do Oceanu Indyjskiego i jednocześnie najbardziej odosobniona metropolia na świecie. Co nie znaczy, że możecie się tam nudzić. Wręcz przeciwnie! Wyspa Heirisson z kangurami żyjącymi na wolności, Wyspa Pingwinów, Cottesole beach czy Kings Park - jeden z największych parków miejskich na świecie położony na wzgórzu Elizy. To wszystko i wiele więcej możecie zobaczyć korzystając z naszej oferty.

Lot Airline SCO Logo

Berlin ⇄ Perth (TXL - PER)

poniedziałek 28 paź 2019 poniedziałek 04 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 2124 Sprawdź lot
Hotel

Położony w samym sercu Perth, 4 minuty jazdy od kawiarni przy Beaufort Street. Hotel Shiralee oferuje bezpłatne wi-fi, klimatyzowane pokoje oraz taras ze sprzętem do grillowania. Goście mogą wybrać się na piknik do Kings Park w 9 minut lub na plażę Cottesloe oddaloną 20 minut jazdy samochodem. Dodatkowo hotel oferuje Bezpłatne korzystanie z rowerów!

The Shiralee

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjaparking 66noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Wyspa Pingwinów

01 listopada 2019

Odkryj dziką przyrodę Wyspy Pingwinów i Parku Morskiego Shoalwater podczas 90-minutowego rejsu z przewodnikiem! Oglądaj dzikie delfiny bawiące się w pobliżu łodzi, okrąż małe wysepki, aby obserwować australijskie lwy i ptaki morskie, a następnie wysiądź na Wyspie Pingwinów, gdzie znajduje się największa kolonia małych pingwinów w Zachodniej Australii.

230 Sprawdź bilet
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa