LOT + HOTEL + BILET + TRANSFER Artur Stępień | 26 grudnia 2019, 10:06

Tydzień w Nowym Jorku! Podróż bez wiz w dobrej cenie 1968 zł za loty i noclegi!

Pomoc w realizacji marzeń: tanie loty do Nowego Jorku połączone z budżetowymi noclegami!

The city that never sleeps – śpiewał Frank Sinatra w jednej z wielu wersji znanej wszystkim piosenki New York, New York.To zatłoczone miasto pełne ludzi z całego świata. Mieszają się tu chyba wszystkie możliwe kultury, języki i kuchnie, a zwiedzanie tego międzynarodowego tygla sprawia niezwykłą frajdę. Dla wielu turystów wizyta w Nowym Jorku jest spełnieniem marzeń.

Lot Airline LH Logo

Berlin ⇄ Nowy Jork (TXL - NYC)

czwartek 17 wrz 2020 czwartek 24 wrz 2020 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie od 999 Sprawdź lot
Hotel

Harlem YMCA zapewnia centrum fitness z łaźnią parową, sauną i krytym basenem. Na terenie obiektu Goście mogą nieodpłatnie korzystać z WiFi. Na miejscu organizowane są bezpłatne grupowe zajęcia treningowe, w tym joga i pilates. Każdy pokój w hostelu Harlem YMCA wyposażony jest w klimatyzację oraz lodówkę. We wspólnych łazienkach znajduje się prysznic. Na terenie obiektu mieści się minimarket, w którym można zaopatrzyć się w żywność oraz inne niezbędne artykuły.

Harlem YMCA ★★

centrum miasta basen darmowy internet klimatyzacjacałodobowa recepcja od 115noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Punkt widokowy na Empire State Building

20 września 2020

Konieczny punkt programu każdego odwiedzającego Nowy Jork! Empire State Building to najbardziej znany budynek na świecie - spektakularne, panoramiczne widoki na centrum Manhattanu zapierają dech w piersiach!

od 164 Sprawdź bilet
Transfer

Transfer z Poznania do Berlina

Do Berlina najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Poznania już od 120 zł w obu kierunkach!

od 120 Sprawdź
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa