Nagłówek strony

LOT + HOTEL 13 maj 2019 10:31, Milena Goc

Odkryj zaskakujący Oman! Przeloty i 14 noclegów za 2453 zł!

Macie ochotę na bardziej egzotyczną podróż? Odkryjcie orientalny klejnot — Oman. Za dwutygodniowy pobyt zapłacicie teraz niewiele. Sprawdźcie okazje na tanie przeloty z Berlina oraz noclegi. Transfer do Berlina z większości polskich miast nie stanowi problemu. Sprawdźcie ofertę przewoźnika autobusowego . 

Lot Airline MS Logo

Berlin ⇄ Maskat (SXF - MCT)

czwartek 07 lis 2019 czwartek 21 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 1445 Sprawdź lot
Hotel

Al Jisr Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z prywatnymi łazienkami. Na miejscu Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi i parkingu. W obiekcie działa również całodobowa recepcja. 

Al Jisr Hotel ★★★

darmowy internet bezpłatny parkingcałodobowa recepcja 72noc/os. Zobacz hotel
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Berlina do Maskat. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Maskat do Berlina.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tbilisi, z Krakowa do Szczecina oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty z Poznania, Okazje na loty Ryanair, Pakiety z Zielonej Góry, Okazje na loty z Polski na wyspy włoskie, najtańsze bilety z Berlina do Mediolanu, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za opóźniony lot, Lot z Warszawy do Maskat 20 26 Grudnia.