LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 22 września 2021, 12:21

Piękna Andaluzja! Lot i hotel w dobrej cenie 706 zł

Piaszczyste plaże, czysta woda i zaciszne zatoczki plaże Costa del Sol to powody, dla których powinniście kupić bilety do Malagi i cieszyć się idealnym urlopem. Andaluzja czeka na Was z całym swoim pięknem w listopadzie.

Dzięki tanim lotom do Malagi macie szansę odkryć najciekawsze zakątki miasta i okolicy. Forteca La Alcazaba, Katedra w Maladze czy Muzeum Picassa to miejsca, które warto zobaczyć będąc w stolicy Andaluzji.

Najtańszy lot czeka na Was z Berlina, gdzie możecie dojechać samochodem i zostawić samochód na parkingu przy lotnisku lub też pojechać autobusem Flixbus. Poczytajcie nasz poradnik jak tanio dostać się do Berlina. Lot odbędzie się na pokładzie linii Ryanair gdzie możecie mieć ze sobą bezpłatny bagaż podręczny. Do tego proponuję dobry nocleg w pobliżu plaży oraz wypożyczenie auta na cały czas pobytu w Maladze.

Zgodnie z zasadami wprowadzonymi przez rząd Hiszpanii, od turystów przybywających z Polski nie jest wymagany test ani szczepienie, ale aby wjechać do Niemiec trzeba przedstawić certyfikat Covid 19

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Malaga (BERL - AGP)

czwartek 18 lis 2021 wtorek 23 lis 2021 bagaż podręczny od 136 Sprawdź lot
Hotel

Mieszczący się w pięknym dworku pochodzącym z początku XX wieku, pensjonat ten może poszczycić się wysokimi sufitami, dużymi oknami oraz charakterystycznymi mozaikami regionalnymi, które zdobią jego wnętrza. Hotel dysponuje przestronnymi, słonecznymi i czystymi wnętrzami, a jego urocze, nowoczesne pokoje urządzone są w jasnych, radosnych barwach. Położony tuż obok zabytkowego centrum Malagi, pensjonat Villa Alicia będzie doskonałą bazą do odkrywania wspaniałych zabytków miasta, takich jak imponująca Katedra.

Villa Alicia Guest House

centrum miasta darmowy internet parkingbar od 114noc/os. Zobacz hotel

Katedra w Maladze

Choć Andaluzja kojarzy się przede wszystkim z pięknymi, piaszczystymi plażami, to jednak są w Maladze miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć. Jednym z nich jest Katedra, która dzięki swojej okazałości, widoczna jest z wielu miejsc w mieście.

Katedra w Maladze została zbudowana pomiędzy rokiem 1528 a 1782, w pobliżu miejsca dawnego meczetu. Podczas gdy oryginalne plany zawierały 2 wieże, brak funduszy pozwolił na ukończenie tylko jednej, dając katedrze czułą nazwę La Manquita, co w luźnej interpretacji znaczy „jednoręka kobieta”. Będąc w środku możemy podziwiać znakomicie rzeźbione drewniane stalle chóru, częściowo wykonane przez Pedro de Mena, wspaniałe, barokowe organy oraz dzieła sztuki zgromadzone w bocznych kaplicach.

fot. Bigstock
fot. Bigstock
fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa