LOT + HOTEL Artur Stępień | 21 lutego 2020, 20:13

Relaks na Seszelach! Gorąca oferta z lotami i noclegami w cenie 2842 zł!

To może być fantastyczny gorący tydzień! Jeśli marzycie o błogim lenistwie na rajskiej plaży kierunek jest jeden - Seszele!

Zapraszamy w gorącą podróż, której głównym założeniem może być opalanie, nurkowanie i błogie lenistwo. Na cały archipelag Seszeli składają się 92 wyspy, z których zaledwie połowa jest zamieszkiwana. Największą i najgęściej zaludnioną wyspą jest Mahe, na które proponuję loty w dobrej cenie!

Połączenia z Berlina przez Paryż oferują linie Air France. Podróż na wyspę Mahe przebiega nocą. Na Seszele dolatujecie następnego dnia rano, zatem przy rezerwacji noclegów należy wybrać opcję tygodniowego pobytu. Poniżej podpowiadamy dobrze oceniany przez podróżników kompleks willi Papaya.

A na miejscu temperatury często przekraczające 30 stopni!

Szczegóły:

Lot Airline AF Logo

Berlin ⇄ Mahe (TXL - SEZ)

wtorek 10 mar 2020 środa 18 mar 2020 bagaż rejestrowany w cenie od 2009 Sprawdź lot
Hotel

Pensjonat Papaya Guesthouse znajduje się na terenie pięknego, bujnie porośniętego ogrodu na wyspie Mahé. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego prywatnego parkingu oraz sprzętu do grillowania.

Papaya Guesthouse

blisko plaży darmowy internet klimatyzacjaparking od 119noc/os. Zobacz hotel

Atrakcje? Snorkeling oraz ogromne żółwie

Snorkeling to najprostsza forma aktywnej obserwacji życia podwodnego. Wyposażeni w maskę, płetwy i fajkę (ang. snorkel) unosicie się na powierzchni wody z zanurzoną twarzą, obserwując to, co dzieje się pod Wami. A wierzcie, że to będzie istna paleta kolorów i oceanicznego świata. Jedną z plaż, która idealnie nadaje się do takiej aktywności jest Anse La Reunion. Jest długa i bardzo malownicza. Widok wyspy Praslin w oddali niesamowicie dodaje jej uroku, a klimat plaży współtworzą liczne łodzie rybackie i nabrzeżne warsztaty szkutnicze. 

Na Seszelach możecie też spotkać olbrzymie żółwie, które żyją tam na wolności. Pamiętajcie jednak, że są to dzikie zwierzęta i nie dotykajcie ich, ani tym bardziej nie dokarmiajcie.

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Walutą obowiązującą na Seszelach jest rupia seszelska. 1 PLN = 3,3 SCR
  • Jeśli planujecie przemieszczać się pomiędzy wyspami najłatwiej będzie korzystać z ofert łodzi miejscowych touroperatorów. Ceny zaczynają się od 50 EUR/osoba
  • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
    Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

    Nawigacja dodatkowa