LOT + HOTEL + SAMOCHÓD Artur Stępień | 17 lutego 2020, 18:07

Gran Canaria i Barcelona w jednej podróży! Iście gorące ceny lotów i noclegów - 623 zł!

Wyspy Kanaryjskie to idealne miejsce na odpoczynek przez cały rok! W tej ofercie proponuję Wam kilka słonecznych dni na Gran Canarii a wisienką na torcie będzie nocne życie Barcelony, które zobaczycie podczas podróży powrotnej!

Na Gran Canarii możecie zobaczyć w pigułce to, co najlepsze w Wyspach Kanaryjskich: złote piaski, białe wydmy, sosnowe lasy i wulkaniczne góry… A wszystko na jednym, prawie idealnie okrągłym kawałku lądu o powierzchni nieco ponad 1500 km2 i w nieustannie ciepłym klimacie. W marcu możecie liczyć na wskazania termometrów przekraczające 20 stopni. Miejsce noclegowe, które podpowiadamy - City Room Las Palmas znajduje się bardzo blisko plaży i w samym centrum nocnego życia Las Palmas. To iście gorąca oferta!

Na wyspę dolecicie tanio bezpośrednim połączeniem od Ryanair z lotniska Berlin Schoenefeld. Podróż powrotna wymagała będzie przesiadki w Barcelonie. I tutaj macie do zaaranżowania całą noc! Barcelona o tej porze może być równie atrakcyjna, co za dnia.

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Las Palmas (SXF - LPA)

czwartek 26 mar 2020 poniedziałek 30 mar 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 340 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Obiekt City Room Las Palmas jest usytuowany w Las Palmas de Gran Canaria, niecały 1 km od parku Santa Catalina. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. Niektóre pokoje dysponują patiem z widokiem na miasto. W okolicy panują dogodne warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym turystyki pieszej i rowerowej.

City Room Las Palmas

darmowy internet parkingcodzienne sprzątaniewidok na miasto od 60noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Fiat 500 lub podobny

od 43za cały pobyt/os. Sprawdź

Autem po Gran Canarii

Cena za litr benzyny na Gran Canarii kształtuje w okolicach 1 euro. Drogi na Gran Canarii są w dobrym stanie, kierowanie autem wydaje się nie mieć większych różnic niż poruszanie się po Polsce. Na co mimo wszystko warto zwrócić uwagę? Na przejścia dla pieszych. Gdy tylko piesi zbliżają się do „pasów” są przepuszczani przez samochody, które przy tym często gwałtownie hamują. Warto o tym pamiętać, żeby nie uderzyć w auto przed Wami. W miejscowościach można parkować w wyznaczonych miejscach przy ulicach. Kolorem białym oznaczone są miejsca bezpłatne, z kolei tam gdzie linia ma kolor niebieski za parkowanie należy uiścić opłatę w parkomacie. Zdarzają się również miejsca oznaczone liniami żółtymi, na których pod żadnym pozorem nie należy parkować, jeśli nie chcecie, żeby Wasz samochód został odholowany. Najpopularniejszą drogą na wyspie jest autostrada. Dojedziecie nią w większą część atrakcji z prędkością nie przekraczającą 100 km/h. Uważać należy przy jeździe w głębi wyspy - to teren pagórkowaty z licznymi serpentynami i zwężeniami jezdni.

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa