LOT + HOTEL + TRANSFER 30 wrz 2019 17:47, artur.st

Wyspy Kanaryjskie: tydzień na Gran Canarii w gorącej cenie 956 zł za loty i noclegi!

Wyspy Kanaryjskie to idealne miejsce na odpoczynek przez cały rok! W tej ofercie proponujemy Wam tydzień na Gran Canarii, gdzie możecie zobaczyć w pigułce wszystko to, co najlepsze w Wyspach Kanaryjskich: złote piaski, białe wydmy, sosnowe lasy i wulkaniczne góry… A to wszystko na jednym, prawie idealnie okrągłym kawałku lądu o powierzchni nieco ponad 1500 km2. Hostel, który znaleźliśmy, znajduje się bardzo blisko plaży i w samym centrum nocnego życia Las Palmas. To iście gorąca oferta!

Szczegóły oferty:

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Las Palmas (BER - LPA)

piątek 08 lis 2019 sobota 16 lis 2019 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 445 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt City Room Las Palmas jest usytuowany w Las Palmas de Gran Canaria, niecały 1 km od parku Santa Catalina. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. Niektóre pokoje dysponują patiem z widokiem na miasto. W okolicy panują dogodne warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym turystyki pieszej i rowerowej.

City Room Las Palmas

darmowy internet parkingcodzienne sprzątaniewidok na miasto od 73noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Do Berlina najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. ze Szczecina już od 76 zł w obu kierunkach!

od 76 Sprawdź

Warto wiedzieć

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa