Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER + SAMOCHÓD 20 lip 2019 19:29, artur.st

Czas poznać Mołdawię! Tydzień w świetnej cenie 794 zł za loty, noclegi i auto!

Mamy co najmniej kilka powodów, dla których Was do niej zapraszamy. Po pierwsze wina i szampany. Nie powstydziłyby się ich najlepsze winnice Francji, ale tutaj kosztują ułamek francuskich cen (choć są produkowane dokładnie tymi samymi metodami i zgarniają pierwsze nagrody w światowych konkursach). A do tego - czy gdzieś jeszcze ustanowiono dla wina święto narodowe i słucha się wybitnych oper w polu, na snopkach słomy? Warto przyjechać choćby po to, by zapełnić sobie piwniczkę. Także jedzenie Was zaskoczy - jest prawdziwe, naturalne i zdrowe. Trochę swojskie, a trochę egzotyczne. Mołdawianie lubią i umieją ucztować - to najmilsi ludzie na świecie. Pracowici, odcinający się od radzieckiej przeszłości i z mozołem budujący własną tożsamość. Ten kraj warto oglądać w ich towarzystwie!

Lot Airline W6 Logo

Berlin ⇄ Kiszyniów (SXF - KIV)

sobota 26 paź 2019 sobota 02 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 255 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Ten trzygwiazdkowy hotel oferuje bezpłatne WiFi oraz klimatyzowane pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Obiekt położony jest 10 minut spacerem od Muzeum Historii Mołdawii. Park Parcul Valea Trandafirilor i Narodowe Muzeum Archeologii i Etnografii oddalone są o 10 minut spacerem.

Hotel Bella Donna ★★★

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjacałodobowa recepcja 40noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko Schoenefeld najtaniej dostaniecie się Flixbusem! Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Poznania już od 120 zł w obu kierunkach!

120 Sprawdź
Samochód

Toyota Aygo lub podobny

259za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa