LOT + HOTEL + BILET Milena Goc | 21 października 2019, 12:50

Niezapomniana przygoda w RPA za 2433 zł! Przeloty, noclegi ze śniadaniami i safari!

Poczujcie klimat gorącej Afryki i wyruszcie w podróż do niesamowitego RPA. Na miejscu polecam nocleg w 3* hotelu w pokoju dwuosobowym ze śniadaniami w cenie. Z RPA nie można wyjechać bez wizyty w słynnym Parku Krugera — to właśnie będzie dodatkowa atrakcja tego niezwykłego wyjazdu. 

Najtańsze loty do Johannesburga zarezerwujecie z Berlina, dlatego przyda się również transfer z Polski. Sprawdźcie ofertę przewoźnika autobusowego Flixbus.  

Lot Airline AF Logo

Berlin ⇄ Johannesburg (TXL - JNB)

sobota 29 lut 2020 niedziela 08 mar 2020 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie od 1581 Sprawdź lot
Hotel

Bannister Hotel to idealny punkt wypadowy do zwiedzania miasta. Obiekt znajduje się zaledwie 1 km od ścisłego centrum miasta i oferuje transfer z lotniska. Jeśli jednak wynajmujecie auto, do dyspozycji gości jest także parking. W całym hotelu dostępne jest darmowe wi-fi a recepcja czynna jest przez całą dobę. Do tego wielu podróżnych rekomenduje pyszną kuchnię na miejscu!

Bannister Hotel ★★★

centrum miasta darmowy internet parkingtransfer z lotniskaśniadanie w cenie od 94noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Wielka Piątka w Parku Krugera!

04 marca 2020

Wielka Piątka czyli pięć wspaniałych zwierząt Afryki — słoń, nosorożec, lew bawół oraz lampart. Możecie je podziwiać na własne oczy podczas 3-godzinnego safari w słynnym Parku Krugera. 

od 194 Sprawdź bilet

Warto wiedzieć

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa