Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 12 maj 2019 11:36, artur.st

Przedłużamy lato! 2 tygodnie na Kubie w świetnej ofercie z lotami i noclegami w cenie 2577 zł!

Kuba - wyspa jak wulkan gorąca! Zapraszamy na dwutygodniowy pobyt w jej stolicy - Hawanie. To świetna okazja nie tylko na zaczerpnięcie słonecznych kąpieli, ale także poznanie kultury tego dopiero otwierającego się na świat kraju. Fanom twórczości Ernesta Hemingwaya polecamy wizytę w poświęconym mu muzeum. Kubańska przygoda czeka!

Lot Airline EW Logo

Berlin ⇄ Hawana (TXL - HAV)

czwartek 26 wrz 2019 czwartek 10 paź 2019 bagaż podręczny w cenie 1849 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Polecamy pobyt w Apartamencie w centrum Hawany. na około 50 m kw macie do dyspozycji łazienkę, aneks kuchenny, telewizor, taras z widokiem na miasto. Obiekt usytuowany jest 16 km od Muzeum Hemingwaya.

Alross House

centrum miasta klimatyzacjaprywatna łazienkaaneks kuchenny 52noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Do Berlina najtaniej dostaniecie się Flixbusem. Przewoźnik oferuje przewozy z wielu polskich miast! Dla przykładu - w tej ofercie przejazdy z Poznania w dwie strony kosztują zaledwie 80 zł!

80 Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Berlina do Hawany. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Hawany do Berlina.

Jeżeli planujesz podróż na Kubę, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Warszawy do Hawany.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty z Katowic, Okazje na loty do 5 dni, Okazje na loty na 2 tygodnie, Pakiety z Rzeszowa, tanie loty z Warszawy do Rzymu, tanie loty z Berlina do Mediolanu, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za odwołany lot, Loty na Karaiby.