Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER + SAMOCHÓD 11 cze 2019 15:59, artur.st

Na pożegnanie wakacji: tydzień w południowej Portugalii w świetnej ofercie za 1518 zł!

Jak żegnać wakacje to z przytupem! Na południe Portugalii w sierpniu możecie polecieć w bardzo przyzwoitej cenie. Z Faro proponujemy wynajęcie auta (to naprawdę jest tanie!) i przejazd do uroczego Lagos - miasta na krańcu Europy. Już sama podróż samochodem pokaże Wam piękne oblicze Portugalii. Jednak to na miejscu widoki oceanicznego wybrzeża zaprą Wam dech w piersiach! Ten region Portugalii ściąga miliony turystów za sprawą linii brzegowej dokładnie jak na załączonym obrazku!

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Faro (SXF - FAO)

wtorek 27 sie 2019 wtorek 03 wrz 2019 bagaż podręczny w cenie 407 Sprawdź lot
Hotel

Ten klimatyczny hostel znajduje się w samym centrum Lagos - pośród urokliwych krętych uliczek a jednocześnie bardzo blisko plaży. Goście mają tu darmowe wi-fi oraz kuchnię. Jeśli chcecie, możecie także skorzystać z opcji transferu z lotniska.

Hostel The White Butterfly

blisko plaży darmowy internet transfer z lotniskakuchnia 137noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko Schoenefeld najtaniej dotrzecie Flixbusem! Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast już za 120 zł w obu kierunkach!

120 Sprawdź
Samochód

Opel Adam lub podobny

152za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa