LOT + HOTEL Kama Olejarz | 24 lipca 2020, 09:31

Nieziemskie krajobrazy Portugalii Tydzień w Lagos za 1165 zł za loty i noclegi!

Tydzień na pocztówkowym oceanicznym wybrzeżu! Portugalski region Algarve w gorącej ofercie z lotami i noclegami w cenie!

Algarve to jedno z tych miejsc na ziemi, którego krajobraz jest absolutnie niepowtarzalny! Położony na samym południowo zachodnim krańcu kontynentalnej Europy region urzeka niesamowitą linią brzegową. Dlatego wykorzystajcie okazję na dobre ceny lotów liniami Ryanair do Faro z bezpośrednio z Berlina.

Przylatujecie wieczorem i od razu proponujemy wynajęcie auta (to naprawdę jest tanie!) i przejazd do uroczego Lagos - miasta na krańcu Europy. Już sama podróż samochodem pokaże Wam piękne oblicze Portugalii. Jednak to na miejscu widoki oceanicznego wybrzeża zaprą Wam dech w piersiach! Ten region Portugalii ściąga miliony turystów za sprawą linii brzegowej dokładnie jak na załączonym obrazku! A my proponujemy Wam noclegi kilkaset metrów od oceanu.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Faro (TXL - FAO)

środa 09 wrz 2020 środa 16 wrz 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 241 Sprawdź lot
Hotel

kameralny obiekt położony kilkaset metrów od plaży Meia Praia. Vivenda Rosa Lagos oferuje pokoje z wspólnym lobby, ogrodem i kuchnią.   provides accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Complimentary WiFi is provided throughout the property.

Vivenda Rosa Lagos

blisko plaży darmowy internet dostępne dla niepełnosprawnychtaras od 132noc/os. Zobacz hotel

Zachwycające Algarve

Wybrzeże Algarve mieszkańcy zwykli dzielić na dwie części: Sotavento, czyli „stronę zawietrzną" i Barlavento "stronę nawietrzną". W naszej propozycji zakładamy podróż do tej drugiej, która rozciąga się na zachód od Faro aż po Przylądek Świętego Wincentego, obejmując najpiękniejsze plaże otoczone klifami i skalnymi kolumnami sterczącymi z morza. W samym Faro koniecznie odwiedźcie Katedrę, renesansowy klasztor klarysek będący obecnie Muzeum Archeologicznym, i główną bramę Porta da Vila (kryjącą w sobie fragment mauretańskich wrót) z rzeźbą św. Tomasza. W Lagos na pewno będziecie podziwiać klify Ponta da Piedade wznoszące się czerwono-żółtymi poszarpanymi ścianami 20 metrów ponad lazurowe wody - to prawdopodobnie najbardziej pocztówkowe miejsce wybrzeża Algarve. Stąd możecie wybrać się do portu w Sagres i dalej na zachód aż po Przylądek Św. Wincentego. To najdalej wysunięty punkt Portugalii i Europy zwieńczony latarnią morską na imponującym 60-metrowym skalnym klifie. Z kolei jadąc na północ od Lagos zahaczcie o położone u stóp pobliskich wzniesień urokliwe miasteczko Monchique

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Ceny za litr paliwa w Portugalii wahają się w granicach 1,5 euro
  • W cenie biletu jest tylko bagaż podręczny o wymiarach 40 x 20 x 25 cm. Jak się spakować? Podpowiadamy tutaj
  • Portugalia jest otwarta na turystów z Polski
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa