LOT + HOTEL + BILET + TRANSFER + SAMOCHÓD Joanna Węgielewska | 6 grudnia 2019, 13:41

Szybki city break w Amsterdamie! W cenie 618 zł lot, nocleg, auto i spacer po dzielnicy czerwonych latarni!

Co powiecie na szalony jednodniowy city break w Amsterdamie? Spędźcie intensywnie czas podczas tej holenderskiej przygody. W pakiecie przygotowałam dla Was lot w dobrej cenie z Berlina gdzie tanio dojedziecie Flixbusem. Do tego proponuję nocleg, wypożyczenie samochodu i spacer z przewodnikiem po dzielnicy czerwonych latarni! 

Lot Airline U2 Logo

Berlin ⇄ Amsterdam (SXF - AMS)

wtorek 21 sty 2020 środa 22 sty 2020 bagaż podręczny w cenie od 269 Sprawdź lot
Hotel

Hotel Hortus położony jest we wschodniej części centrum Amsterdamu, za ogrodem botanicznym. Oferuje on niedrogie zakwaterowanie w objętych zakazem palenia pokojach. We wszystkich pomieszczeniach można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Budget Hotel Hortus

darmowy internet bezpłatne śniadaniesejfblisko stacji metra od 161noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Spacer po dzielnicy czerwonych latarni

21 stycznia 2020

Wybierz się na niezwykła nocną wyprawę z przewodnikiem przez dzielnicę czerwonych latarni! Wprawa polacana przez: Lonely Planet i The Telegraph! Daj się wciągnąć w tą zabawną pieszą wycieczkę dowiedz się wielu ciekawostek od lokalnego przewodnika.

od 80 Sprawdź bilet
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko najtaniej dotrzecie Flixbusem! Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Poznania już za 120 zł w obu kierunkach!

od 120 Sprawdź
Samochód

Toyota Aygo lub podobny

od 108za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa