LOT + HOTEL + SAMOCHÓD Artur Stępień | 1 lutego 2020, 16:04

Wymarzony początek wakacji! Zakynthos w gorącej cenie 1092 zł za loty, noclegi i auto!

Chcielibyście zobaczyć powyższy krajobraz na żywo? Macie ku temu świetną okazję! Oto propozycja rozpoczęcia lata na Zakynthos!

Spakujcie plecaki i spędźcie kilka dni na jednej z najpiękniejszych wysp - Zakynthos. Ciepły klimat, przejrzysta woda, piaszczyste plaże i radosna atmosfera - nie bez powodu miejsce zwane jest "Kwiatem Wschodu". Wy możecie to poczuć na "własnej skórze"! To może być fantastyczny start wakacyjnego urlopowego sezonu.

Tanie loty na wyspę liniami Aegan wymagają przesiadki w Atenach. W obu kierunkach musicie się liczyć z nocnym oczekiwaniem. Może warto w podróży powrotnej wykorzystać ten czas na szybkie zwiedzenie stolicy Grecji? 

Jako docelowe miejsce na wyspie proponujemy 3* hotel Varres. Położony pośród bujnej zieleni, a jednocześnie blisko plaży. Można się zakochać! A do wszystkich atrakcji proponujemy wypożyczenie auta za naprawdę niewiele i podróż po innych zakątkach wyspy!

Fot. Andrey Shevard, Unsplash
Lot Airline A3 Logo

Kraków ⇄ Zakynthos (KRK - ZTH)

czwartek 18 cze 2020 środa 24 cze 2020 bagaż podręczny w cenie od 433 Sprawdź lot
Hotel

Hotel Varres położony jest pośród bujnej zieleni na wzgórzu Bochali, zaledwie 1,2 km od centrum miasta Zakintos. Obiekt oferuje basen z tarasem słonecznym i widokiem na okolicę. Na terenie całego obiektu zapewniono bezpłatne WiFi.

Hotel Varres - Zakynthos ★★★

blisko plaży basen darmowy internet klimatyzacjaparking od 104noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Toyota Aygo lub podobny

od 139za cały pobyt/os. Sprawdź

Pocztówkowa Zatoka Wraku

Zatoka Wraku to wizytówka wyspy i żelazny punkt programu każdego przybysza. Co więcej, trzeba być tu co najmniej dwa razy – bowiem każdy kto zobaczy zatokę z punktu widokowego, powinien następnie udać się w rejs do jej krystalicznych wód. Do punktu widokowego dojedziecie łatwo dzięki wielu drogowskazom zlokalizowanym niemal wszędzie wyspie. Na końcu zatoki należy zostawić auto i przejść kilkanaście metrów. Po drodze możecie zakupić domowej roboty orzechy w miodzie czy oliwę. Platforma widokowa na zatokę to tak naprawdę zabudowany pomościk wiszący nad urwiskiem i mieszczący kilka osób. Roztacza się stąd bajeczny widok na część zatoki. Aby zobaczyć jej całe oblicze należy skręcić w prawo i wydeptaną ścieżką przejść kolejne kilkadziesiąt metrów. I wtedy odsłoni się przed Wami cała zatoka, z widokiem zapierającym dech w piersiach! 

Fot. Frenjamin Benklin, Unsplash
Fot. Max van den Oetelaar, Unsplash
Fot. Dragos Gontariu, Unsplash

Warto wiedzieć

  • W cenie biletu jest tylko bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 56 x 45 x 25 cm i wadze do 8 kg. Jak się spakować? Podpowiadamy tutaj
  • Ceny paliwa na Zakynthos wahają się w granicach 1,6 euro za litr PB95
  • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
    Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

    Nawigacja dodatkowa