Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

Lot 12 kwi 2019, 14:53

Poznań ⇄ Frankfurt (POZ - FRA)

Frankfurt to piękne miasto w Hesji, w którym mieszają się historia ze współczesnością. Dzielnica wieżowców robi wrażenie, ale nie zapomnij też o starym mieście.

21:05, środa 17 kwi 2019 19:50, wtorek 23 kwi 2019 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie Airline LO Logo 604 Sprawdź cenę
Szukasz noclegu na czas wylotu? Sprawdź hotele
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Zobacz promocje na tanie loty z Poznania do Frankfurtu. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Frankfurtu do Poznania.

Jeżeli planujesz podróż do Niemiec, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Krakowa do Frankfurtu lub tanie loty z Warszawy do Frankfurtu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Los Angeles do Frankfurtu i z Gdańska do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty na sylwestra, Okazje na loty na Boże Ciało, Okazje na loty na weekend z Warszawy, Okazje z Gdańska w listopadzie, loty z Katowic do Londynu, loty z Poznania do Frankfurtu, tanie loty krajowe, odszkodowanie za odwołany lot, Lot z Katowic do Frankfurtu 19 Grudnia 02 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Na prezent, Plecaki biznesowe, Strefa niskich cen i Walizki twarde małe.