Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

Lot 05 lut 2019, 14:57

Poznań ⇄ Frankfurt (POZ - FRA)

Frankfurt to piękne miasto w Hesji, w którym mieszają się historia ze współczesnością. Dzielnica wieżowców robi wrażenie, ale nie zapomnij też o starym mieście.

06:00, środa 17 kwi 2019 09:10, wtorek 23 kwi 2019 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie Airline LH Logo 706 Sprawdź cenę
Szukasz noclegu na czas wylotu? Sprawdź hotele
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Zobacz promocje na tanie loty z Poznania do Frankfurtu. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Frankfurtu do Poznania.

Jeżeli planujesz podróż do Niemiec, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Krakowa do Frankfurtu, bilety lotnicze z Los Angeles do Frankfurtu lub tanie loty z Warszawy do Frankfurtu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Poznania do Monachium i z Gdańska do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty na wyspy hiszpańskie, Okazje na loty w maju, Okazje z Wrocławia na sylwestra, Pakiety, bilety lotnicze Warszawa Modlin Dusseldorf, bilety lotnicze Frankfurt, bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze, Lot z Krakowa do Frankfurtu 22 24 Marca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Poduszki/zagłówki podróżne, Plecaki dla dzieci, Strefa niskich cen i Walizki twarde średnie.