Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

Lot 19 lut 2019, 14:56

Wrocław ⇄ Belfast (WRO - BFS)

Belfast jako stolica, a jednocześnie największe miasto Irlandii Północnej robi wrażenie. Ciekawym punktem do zwiedzania z przewodnikiem jest budynek po starym więzieniu Crumlin (Crumlin Road Gaol). Ciekawostką jest, że właśnie w Belfaście powstał słynny Titanic (zbudowany przez firmę Harland and Wolff).

13:45, piątek 01 mar 2019 16:25, poniedziałek 04 mar 2019 bagaż podręczny w cenie Airline FR Logo 1367 Sprawdź cenę
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz Szukasz noclegu na czas wylotu? Sprawdź hotele
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Wrocławia do Belfastu. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Belfastu do Wrocławia.

Jeżeli wybierasz się do Wielkiej Brytanii, sprawdź też tanie loty z Wrocławia do Prestwick, bilety lotnicze Liverpool lub tanie loty z Wrocławia do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Gdańska do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty na Wyspy Kanaryjskie, Okazje na loty do Barcelony, Wycieczki do egzotycznych krajów, Okazje na loty z Polski za granicę, tanie loty z Warszawy do Frankfurtu, bilety lotnicze Zurych, tanie bilety lotnicze, tanie loty krajowe, Loty z Gdanska.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Mapy zdrapki, Pokrowce na walizki, Koce, poduszki, zagłówki i Walizki twarde średnie.