Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

Lot 23 kwi 2019, 14:59

Szczecin ⇄ Lwów (SZZ - LWO)

Coraz więcej osób pragnie odwiedzić Ukrainę. A podróż do Lwowa to naprawdę dobry pomysł! Piękne i niedrogie miasto na pewno Ci się spodoba. "Bo szkoda gadania. Bo co chcesz, to mów. Nie ma jak Lwów!" mówi stara biesiadna piosenka.

14:55, sobota 22 cze 2019 18:15, niedziela 23 cze 2019 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie Airline LO Logo 595 Sprawdź cenę
Szukasz noclegu na czas wylotu? Sprawdź hotele
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Zobacz naszą ofertę na tanie loty ze Szczecina do Lwowa. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Lwowa do Szczecina.

Jeżeli wybierasz się do Ukrainy, być może zainteresują Cię również tanie loty z Warszawy do Lwowa lub tanie loty z Warszawy do Odessy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Kijowa.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty na weekend z Krakowa, Okazje na loty na weekend z Warszawy, Okazje na loty z Polski za granicę, Okazje na loty z Polski do Australii, loty z Warszawy do Manchesteru, najtańsze bilety ze Szczecina do Warszawy, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot, Loty w Listopadzie.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Bagaż Wizzair, Łóżeczka turystyczne, Plecaki dla dzieci, Torby biznesowe i Zestawy walizek.