Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 06 kwi 2019 18:14, artur.st

Tydzień w Barcelonie! W cenie 1310 zł loty noclegi i wycieczka w góry Montserrat!

Jeśli jeszcze jej nie odwiedziliście, zaplanujcie początek października na wciąż letnią Barcelonę! Miasto, które urzeka turystów na całym świecie, przyciąga niskimi cenami lotów! Słynne Camp Neu, Sagrada Familia czy Park Guell to tylko niektóre z perełek Barcelony. Czasu na zwiedzenie będziecie mieli wystarczająco - w naszej ofercie proponujemy Wam cały tydzień w tym czarującym mieście. Podsuwamy zatem pomysł co można zobaczyć poza samą Barceloną.

Lot Airline VY Logo

Kraków ⇄ Barcelona (KRK - BCN)

poniedziałek 30 wrz 2019 poniedziałek 07 paź 2019 bagaż podręczny w cenie 313 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Hostel Cool & Chic oddalony jest o 5 minut spacerem od stacji metra Collblanc, z której w 20 minut dojechać można do centrum Barcelony. Obiekt oferuje czynną przez całą dobę recepcję, bezpłatne WiFi oraz klimatyzowane pokoje (zarówno wieloosobowe jak i prywatne). Personel recepcji chętnie pomaga Gościom w zakupie biletów na stadion Camp Nou, oddalony zaledwie o 10 minut spacerem

Cool & Chic Hostel

darmowy internet klimatyzacjaparking 109noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Klasztor Montserrat

04 października 2019

Będąc w Barcelonie warto przeznaczyć jeden dzień na wycieczkę do gór Montserrat! Odwiedzicie Królewską Bazylikę Montserrat z XII-wieczną rzeźbą Czarnej Dziewicy i po wysłuchaniu jej historii z przewodnika, będziesz mógł spędzić wolny czas na zwiedzaniu.

234 Sprawdź bilet
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa