Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Dziennikarz

Obecnie szukamy osoby na stanowisko dziennikarza. Jeżeli chcesz dołączyć do ambitnego zespołu, tworzącego jeden z najciekawszych projektów turystycznych w polskim internecie, być może ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • tworzenie treści redakcyjnych, opracowywanie materiałów prasowych, relacji, newsów, raportów branżowych, komentarzy;
  • współtworzenie strategii social media i współprowadzenie kanału Tanie-loty w serwisach społecznościowych;
  • uczestniczenie w konferencjach branżowych, kontakty z mediami na potrzeby tworzenia artykułu;
  • publikowanie postów w kanałach społecznościowych.

Szukamy osoby:

  • mającej minimum dwuletnie doświadczenie redakcyjne/dziennikarskie, (najlepiej z doświadczeniem w pracy dla portalu podróżniczego);
  • znającej branżę lotniczą;
  • bardzo dobrze zorganizowanej i produktywnej;
  • dyspozycyjnej (możliwość pracy w weekendy i w święta – do ustalenia);
  • władającej perfekcyjnie i bezbłędnie językiem polskim w mowie i w piśmie;
  • otwartej, łatwo nawiązującej kontakty i pewnej siebie;
  • znającej zasady SEO;
  • orientującej się w bieżących wydarzeniach;
  • potrafiącej pozyskiwać ciekawe tematy z różnych źródeł;
  • umiejącej pracować pod presją czasu;
  • a przede wszystkim – kochającej podróże i pracę z tekstem oraz innymi formami treści.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej lub w nowoczesnym biurze we Wrocławiu;
  • przyjazny zespół i swobodną atmosferę pracy;
  • elastyczność;
  • umowę o dzieło lub B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zastrzeżenie: Ogłaszający zastrzega sobie prawo do swobodnego wykorzystania ofert bez konieczności kontaktowania się z osobą składającą ofertę.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).