przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Florencja - kary za selfie na pomnikach i rzeźbach

Więcej
2015/09/22 15:35 #1 przez karina.st
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Selfie z historycznymi pomnikami, na które wdrapują się turyści, jest kolejnym utrapieniem służb porządkowych we Florencji. Postanowiły one surowo za to karać. Przekonała się o tym młoda Holenderka, która wspięła się na cokół znanej figury. 31-letnia turystka z Holandii weszła na piedestał figury Jana Chrzciciela z brązu, wykonanej przez współczesnego artystę Giuliano Vangiego i stojącej na nabrzeżu rzeki Arno. Kobieta chciała zrobić sobie z nią selfie. Patrol karabinierów i straży miejskiej zmusił ją do zejścia i wymierzył karę w wysokości 160 euro. Funkcjonariusze mają nadzieję, że kara ta i jej nagłośnienie podziała odstraszająco na innych amatorów takich zdjęć.

link

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/15595-karina-st><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/karina.st.png></a>
Podziękowania od Użytkowników: Ewa M, marcin.miśtak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/09/22 21:49 #2 przez marcin.miśtak
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Właściwie to bardzo dobrze! Jednak co za dużo to niezdrowo... to już nie można sobie normalnie zdjęcia z pomnikiem zrobić tylko włazić na niego jak małpa? :O

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Włoch do Florencji. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Florencji do Włoch.

Jeżeli wybierasz się do Włoch, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Katowic do Rzymu lub tanie loty z Warszawy do Katanii.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Mediolanu i z Berlina do Florencji.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty na 2 tygodnie, Okazje na loty w maju, Wycieczki na południe, Pakiety z Rzeszowa, loty z Gdańska do Londynu, tanie loty z Berlina do Wenecji, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot, do Wloch.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Torby biznesowe, Walizki dla dzieci, Walizki miękkie i Zestawy walizek.