przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Cinque Terre

Więcej
2016/02/22 15:17 #1 przez grzegorz.kerber
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Cinque Terre to fragment riwiery liguryjskiej położonej pomiędzy cyplem Mesco w okolicy Levanto a przylądkiem Montenero przy Portovenere, na którym znajduje się pięć miejscowości Monterosso, Vernazza, Riomaggiore, Corniglia i Manarola. Ten przepiękny obszar wpisany na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO tylko w zeszłym roku odwiedziło 2,5 miliona gości. Według lokalnych władz i konserwatorów to stanowczo za dużo. Żeby nie dopuścić do zadeptania już tego lata ma zostać wprowadzony limit zwiedzających. W tym roku będzie to nie więcej niż 1,5 miliona osób. Przyczyną jest nie tylko troska o los terenu ale i prośby mieszkańców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/02/22 16:38 #2 przez Andruszkiewicz
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Spotkałam się już z limitowaniem liczby zwiezających ale tylko i wyłącznie na szlakach których przejście trwa kilka dni zaś baza noclegowa jest ograniczona. Myślę że w tym przypadku można wprowadzić wiele innych rozwiązań niż limkity, spotkałam się także ze skracaniem lub zmianą szlaków turystycznych w celu ich ochrony - Grzegorz jeśli będziesz śledził ten temat daj znać jak problem zostanie rozwiązany

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/16069-malgorzata><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Andruszkiewicz.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/02/22 18:33 #3 przez grzegorz.kerber
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Oczywiście. Jak tylko coś więcej będę wiedział to napisze :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Basseterre. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Basseterre.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Frankfurtu, z Wrocławia do Los Angeles oraz połączeń lotniczych z Santiago De Compostela do Madrytu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty z Poznania, Okazje na loty do egzotycznych krajów, Okazje na loty z Polski do 200 zł, Okazje na loty z Polski do egzotycznych krajów, najtańsze bilety z Wrocławia do Zurychu, bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Pokrowce na walizki, Zawieszki do bagażu, Walizki dla dzieci i Walizki twarde.