przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Boreray raj w północnej Europie

Więcej
2015/09/27 15:04 #1 przez karina.st
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW


Ten egzotyczny krajobraz, przypominający Karaiby, znajduje się w Europie i to wcale nie nad Morzem Śródziemnym, tylko u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Boreray leży na północy Oceanu Atlantyckiego, 2 km od dziesiątej pod względem wielkości szkockiej wyspy - North Uist - obie wchodzą w skład Hebrydów Zewnętrznych. Plaże z miękkim białym piaskiem, czysta i przejrzysta woda oraz interesująca historia - to wszystko sprawia, że Boreray jest jednym z najbardziej fascynujących sekretnych miejsc w Europie!

Powierzchnia wyjątkowego zakątka wynosi jedynie 2 km kw., z czego dużą część zajmuje Loch Mor - jezioro, które praktycznie przecina wyspę na dwie części. Od Atlantyku oddziela je tylko wąska grobla, która podczas zimowych sztormów nie jest w stanie zatamować wszystkich fal. Boreray jest raczej płaska - najwyższy szczyt Mullach Mor ma 56 m n.p.m., a jej największą atrakcję stanowi wspaniała plaża, przypominająca egzotyczną lagunę. Wydmy kuszą złocistym piaskiem, a turkusowa woda zachęca do kąpieli.

LINK

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/15595-karina-st><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/karina.st.png></a>
Podziękowania od Użytkowników: marcin.miśtak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/09/27 20:58 #2 przez marcin.miśtak
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Nie wiem jak Ty znajdujesz takie perełki w internecie :O bajkowy krajobraz, chcę więcej! Dziękuję za wrzucenie :)
Podziękowania od Użytkowników: karina.st

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Londynu, z Warszawy do Paryża i połączeń lotniczych z Warszawy do Kolonii.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty na wyspy greckie, Wycieczki na południe, Okazje w sierpniu, Pakiety z Bydgoszczy, loty z Warszawy do Splitu, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Plecaki biznesowe, Plecaki dla dzieci, Torby i Torby sportowe.