Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Drezno

Więcej
2013/03/14 20:10 #1 przez aganieha
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Drezno - miasto położone we wschodnich Niemczech, ok. 100km od granicy z Polską. Jest m.in. miastem partnerskim Wrocławia. Jest to miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia. Na starówce można się poczuć jak w starym filmie. W muzeum Zwinger (zbiory porcelany chińskiej i miśnieńskiej oraz obrazów, a także zbrojownia) znajduje się dużo dzieł Rubensa czy Rembrandta. Warto też odwiedzić Frauenkirche z piękną kopułą, podziemne miasto oraz kościół św. Krzyża, z którego wieży podziwiać można panoramę miasta. Znanym obiektem jest też dreźnieńska opera zlokalozowana blisko rzeki Łaby.
Podziękowania od Użytkowników: Joanna Węgielewska, mały.turysta, Dżoana

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/12 23:36 #2 przez mały.turysta
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Byłam w Dreźnie kilka razy ale nigdy tak żeby pozwiedzać. Chociaż obiecałam sobie kilka razy, gdyż widziałam z daleka bardzo dużo pięknych miejsc, budynków i wiem, że warto je zobaczyć bliżej. Pięknie pospacerować po Dreźnie.
Muszę wspomnieć, że przed Bożym Narodzeniem jest organizowany Festyn i można znaleźć tam wiele ciekawych drobiazgów i skosztować wielu specjałów.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/10151maly-turysta><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/mały.turysta.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Drezna. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Drezna.

Jeżeli planujesz podróż do Niemiec, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Krakowa do Hamburga lub tanie loty z Gdańska do Frankfurtu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Hahn i z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty do Francji, Okazje na loty na sylwestra, Okazje na loty na weekend z Krakowa, Wycieczki w sierpniu, loty z Poznania do Frankfurtu, bilety lotnicze promocje, krajowe bilety lotnicze, Lot z Wroclawia do Drezna 29 Grudnia 03 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Torby dla dzieci, Plecaki szkolne, Walizki i Walizki dla dzieci.