przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Pociągiem z Przemyśla do Lwowa i Kijowa

Więcej
2016/12/22 10:35 #1 przez nucyk03
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
od 23 grudnia 2016 roku startuje nowe połączenie pomiędzy Przemyślem a Lwowem i Kijowem nowoczesny Hyundai Rotem, który na niektórych odcinkach będzie mógł osiągnąć maksymalną prędkość 160 km/h, będzie dobrą alternatywą dla autobusów lub przejścia pieszego w Medyce. Dla zainteresowanych już są znane ceny biletów i godziny kursowania. Z Przemyśla do Kijowa w drugiej klasie zapłacimy 406 hrywien, czyli około 65 PLN. Z Przemyśla do Lwowa bilet w drugiej klasie będzie kosztować 172 hrywny (ok. 27 PLN). Więcej rynek-kolejowy.pl

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/8833-nucyk><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/nucyk03.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/01/16 18:09 - 2017/01/16 18:11 #2 przez MadziaK
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ja jednak wolę autokary - są bezpieczniejsze i wygodne. Dla zainteresowanych organizacją wycieczek zagranicznych mogę polecić translud http://www.translud.pl/nasza_oferta , sama niedawno miałam okazję pojechać z nimi do Niemiec wraz z całą rodziną. Przejazd minął mi szybko a kierowca był bardzo wyrozumiały, bo jeśli ktoś poczuł się gorzej w trakcie jazdy - zatrzymywał się. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Lwowa. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Lwowa.

Jeżeli planujesz podróż do Ukrainy, być może zainteresują Cię również tanie loty z Warszawy do Lwowa lub tanie loty z Warszawy do Odessy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Kijowa.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do Indonezji, Okazje na loty w lipcu, Okazje do Skandynawii, Okazje na loty z Polski do egzotycznych krajów, najtańsze bilety z Warszawy do Stambułu, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot, Loty w Listopadzie.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Gry, zabawki, Plecaki dla dzieci, Plecaki na laptopa, Torby dla dzieci i Zestawy walizek.