przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Deszcz pająków

Więcej
2013/01/09 09:45 #1 przez sandricz
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
A słyszeliście o deszczu pająków w Amazonii? Podobno jest tam las pełen wody, w którym trzeba przemieszczać się łódką, wycinając co chwilę maczetą gałęzie i rośliny, które taranują drogę i właśnie tam co jakiś czas z drzew spadają... pająki! Przeróżne gatunki, lecą na głowę bez przerwy!
Z moją arachnofobią chyba umarłabym ze strachu, chociaż wiem, że w takiej sytuacji trzeba być opanowanym. Brrr, nawet jak o tym piszę, to czuję przeszywające dreszcze!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/10 07:11 #2 przez Nowicjusz Mati
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
:ohmy: Tak musi być w piekle. I pewnie mówią po niemiecku.

Więcej
2013/01/10 10:59 #3 przez Kathia_B
Co!!!??? chyba żartujesz! u mnie w mieszkaniu są gigantyczne kątniki i kiedy biegają mi po ścianach to mam traumę przez kilka dni, a jakby tak jakiś na mnie wlazł to chyba bym zeszła na zawał...Niby pożyteczne stworzenia, ale czemu takie obrzydliwe???

Więcej
2013/02/08 13:35 #4 przez Felicja
Nie słyszałam, ale właśnie się dowiedziałam. ;D Szczerze mówiąc, brzmi ciekawe oraz fantastycznie jednocześnie, bo jak sądzę, ja także mogłabym paść na zawał przy takim zetknięciu się z tymi wielkimi, włochatymi bestiami o setkach odnóży... ;P Takie rzeczy to tylko na ekranie telewizora, lub w kinie, gdy można bezpiecznie zakryć oczy, nigdy zaś na żywo.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Zurychu, z Warszawy do Paryża oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Barcelony.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Okazje na loty do Hiszpanii, Okazje na loty Ryanair do 200 zł, Okazje z Poznania, Pakiety w grudniu, loty z Bristolu do Katowic, loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Łóżeczka turystyczne, Na prezent, Duże i Walizki twarde średnie.