przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Kuba - najbardziej rajskie piekło na Ziemi

Więcej
2016/01/29 18:13 #1 przez karina.st
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Wyspa przeciwieństw :)

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/15595-karina-st><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/karina.st.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/31 12:55 #2 przez Andruszkiewicz
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ostatnio wpadł mi w ręce jeden z egzemplarzy kultowego National Geographic z 1999roku gdzie tematem przewodnim była Kuba. Juz na wstępie autor pisał że surowe czasy jakie dotknęły wyspę nie były w stanie spowodować że młodzież straciła serca. Co mnie jednak zdziwiło autor cytował wypowiedzi mieszkańców gdzie paradoksalnie wypowiedzi były proUSA (albo takie wybrał) np: "We love US culture" albo "we play your sports, study your language and know all your Hollywood stars"
cały artykuł dopełniały piękne zdjęcia - i raczej wesołe historie ludzi którzy przywykli i umieją sobie radzic (np wbrew pozorom farmerzy zajmujący się tytoniem na wioskach żyli lepiej niez niejeden czlowiek w miescie (jak to dopisał autor - ogrody pomagały im zachować odpowiednie żywienie)

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/16069-malgorzata><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Andruszkiewicz.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zobacz promocje na tanie loty z Kuby do Blytheville. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Blytheville na Kubę.

Jeżeli planujesz podróż do USA, sprawdź też tanie loty z Krakowa do Chicago, bilety lotnicze Los Angeles lub tanie loty z Warszawy do Nashville.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Gdańska do Seattle i z Warszawy do Nowego Jorku.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty z Poznania, Okazje na loty do USA, Okazje na loty do Rzymu, Okazje na loty z Polski na Półwysep Iberyjski, bilety lotnicze Kraków Bari, tanie loty z Krakowa do Nowego Jorku, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot, z Berlina do Usa.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Plecaki biznesowe, Strefa niskich cen, Torby dla dzieci i Torby podręczne.