Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Turcja

Więcej
2013/03/13 11:34 #1 przez aganieha
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Turcję można zwiedzić za bardzo małe pieniądze. Swego czasu spędziłam tam tydzień za 99euro (w cenie był przelot, 4 dni zwiedzania objazdowego + 3 dni leżenia na plaży, noclegi w hotelach ***, opieka pilota). Jedyne za co trzeba było płacić to kilka euro za napoje do kolacji i za pamiątki. Najczęściej niemieckie biura podróży oferują tanie wycieczki (głównie zimą, ale temperatury w Turcji są wówczas przyjemne). Jak zbierze się duża grupa Polaków są nawet w stanie załatwić polskiego pilota:)
W Turcji, z fajniejszych miejsc polecam do obejrzenia:
- Pamukkale (bawełniany zamek)
- Kapadocję (miasto wydrążone w skałach)
- Myrę (miasto, gdzie urodził się św. Mikołaj)
- Efez (starożytne miasto z dość dobrze zachowanymi budynkami i amfiteatrem)
- Selcuk (miejsce, w którym urodziła się i mieszkała Matka Boska)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/26 08:37 #2 przez Ewa M
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Widziałam Pamukkale, Kapadocję, Efez i Selcuk. Miejsca są bardzo ciekawe, ale trochę męczące są przejazdy. Zdarzyło mi się pokonać autobusem 900 km, żeby zobaczyć jedno z tych miejsc, a rano ruszaliśmy dalej. :)

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/6279ewa><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Mamutek.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/26 09:18 #3 przez Monika Borkowska
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ja przy okazji wyjazdu na Erasmus, widziałam m.in. Efez i Stambuł. Parę lat później, przy okazji wyjazdu służbowego, udało mi się znaleźć chwilę na Perge i Aspendos. Perge to starożytne miasto założone według legendy przez uchodźców spod Troi, w I i II w było ponoć jednym z najpiękniejszych miast Azji Mniejszej. Natomiast w Aspendos znajduje się m.in. jeden z najlepiej zachowanych na świecie teatrów antycznych.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/5118nikab><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/nikaB.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/26 22:36 #4 przez magdalena.polańska
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
W 2011 roku mieszkałam przez tydzień w małej miejscowości w regionie morza Czarnego. Miejscowość ta była dotknięta trzęsieniem ziemi w 1999 roku. My przyjechaliśmy tam na zaproszenie młodego Turka i byliśmy pierwszymi turystami jakich miejscowa ludność dotąd widziała. Przyjęli nas bardzo ciepło. Spotkaliśmy się też z władzami miejscowości, które były otwarte na współpracę międzynarodową. Jeśli miałabym komuś polecać gdzie warto pojechać na pewno poleciłabym mało znane miasteczka i wioski tureckie. W życiu nie jadłam tak dobrej baraniny jak ta, którą przygotowała nam siostra naszego tureckiego kolegi. Istambuł i Ankara zrobiły na mnie wrażenie,ale to w mniejszych miejscowościach można poczuć klimat prawdziwej Turcji, takie mam wrażenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa