przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Oprowadzanie po terenie byłego getta w Krakowie

Więcej
2016/03/07 19:02 #1 przez iwona.kukla
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sobota, 12 marca 2016, godz. 12:00 i 14:00
Oprowadzanie po terenie byłego getta w Krakowie

Jednym z elementów akcji upamiętniania ofiar krakowskiego getta będzie spacer z licencjonowanym przewodnikiem miejskim. Wspólnie odwiedzimy miejsca związane z historią powstania, funkcjonowania oraz likwidacji getta żydowskiego w Podgórzu, zobaczymy najważniejsze budynki, pomniki i place, które podczas drugiej wojny światowej stały się miejscem cierpień ludności żydowskiej z Krakowa. Podczas oprowadzania opowiadać będziemy o najważniejszych postaciach związanych z krakowskim gettem, o bohaterach takich jak Oskar Schindler czy Tadeusz Pankiewicz oraz o mieszkańcach getta i ich dalszych losach. Spacer śladami krakowskiego getta obejmować będzie teren Podgórza, zobaczymy Plac Bohaterów Getta, ostatnie zachowane fragmenty muru getta, Muzeum Fabryki Oskara Schindlera oraz Aptekę pod Orłem.

Początek zwiedzania: Plac Bohaterów Getta.

W języku polskim. Wstęp wolny

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/10735-iwona-kukla><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/iwona.kukla.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/03/12 21:27 #2 przez paulaxoo
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Był ktoś z Was dzisiaj, jak wrażenia?
Ja bardzo żałuję, że nie mogłam być dzisiaj w Krakowie, bo chętnie bym uczestniczyła w takiej "wycieczce".

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/16187paulina><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/paulaxoo.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/30 19:57 #3 przez Raven
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Więcej takich inicjatyw!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Londynu, z Krakowa do Brukseli i połączeń lotniczych z Johannesburga do Kapsztadu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty z Warszawy, Okazje na loty w styczniu, Pakiety w maju, Pakiety w sierpniu, loty z Warszawy do Brukseli, loty z Gdańska do Londynu, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Saszetki i portfele, Plecaki na kółkach, Przewodniki, mapy, książki i Duże.