przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Rezerwat Koali

Więcej
2012/03/05 10:44 #1 przez AgaWozniak
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Będąc w Brisbane, koniecznie trzeba odwiedzić Lone Pine Koala Sanctuary - jest najstarszym i zarazem największym rezerwatem koali na świecie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/06 10:47 #2 przez Kajtimus
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Wygląda bardzo interesująco, szkoda że nie polecę w najbliższym czasie do Australii

Więcej
2012/03/06 10:50 #3 przez melua
Przygarnęłabym takiego misia do domu :), tylko czy dogadałby się z moim psem ;) A tak poważnie, to czytałam, że każda koala w tym rezerwacie ma imię i pracownicy bez problemu potrafią je odróżniać, co więcej podać dokładną datę urodzenia :) To jest ciekawa praca!

Więcej
2012/03/07 09:55 - 2012/03/07 09:56 #4 przez Snow
Jak Australia to na surfing ;), ale koale też ewentualnie można zobaczyć.

Więcej
2012/05/07 13:04 #5 przez cloudy25
Chciałabym się wybrać do Australii i ten rezerwat to pierwsze co chcę zobaczyć. Czy znacie może jakiś dobry przewodni9k do poczytania przed wyjazdem?B)

Więcej
2013/01/15 09:41 #6 przez Bajgot
Poluj na serie Pascala, on chyba najlepsze w PL przewodniki wydaje (Przynajmniej jak ja jeździłem). Mnóstwo praktycznych informacji, szczegółowe opisy, zdjęcia, ciekawostki, porady, informacje o zwyczajach kulturowych, konkretne adresy... obowiązkowe dla każdego podróżnika;) (Pierwszy lepszy jaki w google znalazłem: http://cokupic.pl/produkt/Australia-Przewodnik-Pascala)

Więcej
2013/01/20 22:42 #7 przez Destroy
Z chęcią taki rezerwat odwiedzę :) Mam w planach wyjazd do Australii, na razie to bardzo odległe plany, nic jeszcze nie mam ustalonego ale wiem, że muszę tam być.

Więcej
2013/02/08 14:21 #8 przez Felicja
A więc, jeśli kiedykolwiek się wybiorę do Australii, z pewnością zajrzę, co jak przewiduję nieprędko nastąpi, ale cóż jakby co, plany są, więc i jakaś nadzieja na to, że być może podróż się odbędzie, mniejsza z tym, kiedy. ;D
Na koale popatrzeć w końcu to sama przyjemność, nie da się zaprzeczyć, rekreacja dla oka. ;)
Kolejna kwestia to jedynie to, jak dotrzeć do Brisbanu i odnaleźć owo Lone Pine Koala Sanctuary, niestety, ale z moją orientacja bywa różnie, więc nie zawsze jest to takie oczywiste, że trafię tam, gdzie należy. ;P

Więcej
2013/02/09 18:00 #9 przez Reila
Uwielbiam takie miejsca, bo tam zwierzęta sobie po prostu żyją i mają względną swobodę, ale też zapewnioną opiekę. Faktycznie rezerwat miśków koala cieszy się dużą popularnością, ale wydaje mi się, że wycieczka do tego miejsca to jedna z niewielu okazji, aby zaczerpnąć tak bliskiego kontaktu z tymi zwierzętami. A jak Australia to i nurkowanie przecież jest tam wiele świetnych miejsc do uprawiania tego sportu i podziwiania świata podwodnego.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Szanghaju do Pekinu, z Warszawy do Brukseli i połączeń lotniczych z Krakowa do Warszawy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty do Rzymu, Pakiety z Bydgoszczy, Pakiety w czerwcu, Pakiety w lipcu, loty z Oslo do Wrocławia, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Kosmetyki, akcesoria, Mapy zdrapki, Torby i Walizki kabinowe.