przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Autobusem po Peru

Więcej
2015/06/24 12:28 #1 przez mirekk
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Poruszanie się autobusami po Peru jest stosunkowo tanie i wygodne, zwłaszcza tam gdzie jest jeden terminal dla wszystkich operatorów (m.in. Puno, Arequipa). Często jednak operatorzy mają swój własny terminal i wtedy trzeba się nagłowić na który terminal pojechać. Na szczęście taksówki są tanie :) Ja korzystałem najczęściej z usług operatora Cruz del Sur - może nie jest najtańszy ale za to wygodny i oferuje posiłki, napoje, koce, poduszki i rozrywkę pokładową w cenie biletu (zamawiając bilet można wybrać czy posiłki normalne czy wegetariańskie). Konkurencja jest spora, autobusy wygodne (niektóre z pierwszą klasą (Cama lub Executivo). Krajobrazy są fantastyczne więc jeśli ktoś ma trochę czasu i nie musi korzystać z samolotu to polecam.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/10765mirek><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/mirekk.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/09/07 14:55 #2 przez skakanka9
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Prawda, wybór linii autobusowych jest tam tak duży jak u nas firm taksówkowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zobacz promocje na tanie loty z Peru do Perugii. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Perugii do Peru.

Jeżeli planujesz podróż do Włoch, być może zainteresują Cię również tanie loty z Warszawy do Rzymu lub tanie loty z Katowic do Rzymu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Florencji i z Berlina do Mediolanu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty do Indonezji, Okazje na loty do Nowej Zelandii, Okazje na loty na Sri Lankę, Okazje na loty do Paryża, loty z Brukseli do Krakowa, tanie loty z Warszawy do Katanii, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot, Lot z Poznania do Werony 19 28 Grudnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Bez kategorii, Łóżeczka turystyczne, Plecaki dla dzieci i Walizki kabinowe.