przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Brazylia - noclegi

Więcej
2015/03/08 11:10 #1 przez mirekk
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Podczas mojej podróży po Brazylii kilkukrotnie skorzystałem z kempingów - w Brasilii, Sao Jorge, Lencois i Paraty. Warto wziąć ze sobą namiot bo to znacznie obniża koszty - noclegi nawet w schroniskach młodzieżowych są raczej drogie. Kemping to wydatek rzędu 25 - 50 reali za dwie osoby. Dwójka w schronisku kosztuje od 100 reali wzwyż. Pojedyncze łóżko w schronisku od 35 reali (fakt, śniadanie wliczone). Oczywiście najpierw trzeba sprawdzić czy są jakieś kempingi na naszej trasie :) Osobiście byłem bardzo zadowolony zarówno z obsługi jak i lokalizacji pół namiotowych. Jednakże w większości miast to schroniska młodzieżowe są najtańsze. Przeważnie mają dobrze wyposażoną kuchnię (nawet gdzieniegdzie mikrofale, blendery i kawiarki, gdzie można sobie coś upichcić.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/10765mirek><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/mirekk.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/05/21 14:19 #2 przez Adam Uchman
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Jeśli chodzi o Rio de Janeiro to na pewno najtańszym rozwiązaniem będzie pobyt w hostelach (oczywiście nie biorę pod uwagę couchsurfingu czy spania na plaży ;)). Znajdziemy noclegi w dzielnicy Botafogo za około ~25 reali za noc. (Brazylijczycy płacici 18).

Jeśli jedziecie większą liczbą osób to polecam skorzystanie z usług airbnb.
Dzielnice w których moim zdaniem warto mieszkać: Ipanema, Botafogo, Copacabana. ;)
Podziękowania od Użytkowników: artur

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zobacz promocje na tanie loty z Brazylii. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety do Brazylii.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Rzymu, z Gdańska do Bergen i połączeń lotniczych z Johannesburga do Kapsztadu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty na Wyspy Kanaryjskie, Wycieczki na słoneczne wyspy, Pakiety na walentynki, Pakiety na majówkę, połączenia z Wrocławia do Londynu, loty z Gdańska do Londynu, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Kosmetyki, akcesoria, Torby dla dzieci, Walizki i Walizki twarde.