Kiedy do Chin?

Więcej
2013/01/21 10:09 #1 przez Justowa
Kiedy do Chin? was created by Justowa
jak w temacie, kiedy najlepiej lecieć do Chin? A właściwie to w jakim okresie można znaleźć najtańsze bilety i w jakich granicach cenowych to już jest promocja? Widzę same ceny w okolicach 2 tys. zł... Można znaleźć coś tańszego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/24 06:51 #2 przez Światozwiedzacz
Replied by Światozwiedzacz on topic Kiedy do Chin?
Do Chin najlepiej wybrać się na wiosne (Latem taki ukrop jak i u nas w Europie czasem, ciężko coś pozwiedzać), chyba że wybieramy się gdzieś w rejony górskie - wtedy, o ile nie lubimy ekstremalnych temperatur zimna, to lato będzie jednak lepszym pomysłem. Uwaga, między lipcem a wrześniem, na płd-wsch. wybrzeżu można natknąć się na tajfuny, itp.


Co do samych biletów, to już pytanie do wszystkich ekspertów od wyszukiwań promocji, na tym niestety się nie znam...;/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/10 06:09 #3 przez jessica.karlińska
Replied by jessica.karlińska on topic Kiedy do Chin?
Pogoda, pogodą, ale najważniejsze by nie jechać do Chinw okresie ich świąt, albo gdy mają wolne, bo wtedy są takie tłumy, że strasznie ciężko dostać bilety pociągowe czy samolotowe a wszędzie tłumy. Tutaj jest baaaardzo dużo ludzi!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/25 09:16 #4 przez Ewa M
Replied by Ewa M on topic Kiedy do Chin?
W czerwcu potrafią być duże upały. W Suzhou wysoka temperatura i duża wilgotność powietrza powoduje, że ciężko jest oddychać.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/6279ewa><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Mamutek.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/08/25 13:22 #5 przez mirekk
Replied by mirekk on topic Kiedy do Chin?
Ja byłem w okresie 20 marzec d 8 maj 2018 - na większości terytorium była zaawansowana, kwietno-aromatyczn-słoneczna wiosna, na północy (Gansu) wczesna wiosna z okazjonalnymi opadami śniegu, deszczami i średnimi temperaturami.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/10765mirek><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/mirekk.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Algieru, z Wrocławia do Londynu oraz, połączeń lotniczych z Gdańska do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty na weekend z Wrocławia, Okazje na loty Ryanair, Wycieczki na wyspy greckie, Pakiety z Krakowa, tanie bilety z Warszawy do Stambułu, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Koce, poduszki, zagłówki, Torby podręczne, Walizki twarde i Walizki twarde małe.