Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat doświadczenia
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Azja - postawowe informacje

Więcej
2014/12/04 21:21 #61 przez Dżoana
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Barbara napisał:

Joanna napisał:

Sharmowa napisał: Ach to byłby raj dla mnie, bo potrafię wypić po 15 herbat dziennie :P Za to chociaż nie piję kawy ;) A bawarka to napój mojego dzieciństwa!

Też uwielbiam herbatę i też wypijam jej kilka kubów dziennie:) I też nie pijam kawy! Ale żeby tak bezcześcić herbatę mlekiem:P?

Właśnie zazwyczaj nikt nie lubi bawarki, a ja ją uwielbiam :) nauczyłam się w dzieciństwie i tak mi zostało :)

I dzięki temu jesteś jeszcze bardziej wyjątkowa!:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Paweł
  • Gość
  • Gość
2014/12/12 21:33 #62 przez Paweł
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ech, Indie i Sri Lanka to całkiem inne światy, nie ma w ogóle co porównywać, powierzchniowo to jakieś 50:1, podobnie ludność, języki itp
W ciągu 2 tygodni udało mi się "liznąć" pasek od Delhi po Pushkar i po Varanasi, to maleńki procent kraju, w ciągu 3 dni przejechałem prawie pół Sri Lanki i nie zauważyłem żadnych podobieństw. Indie to praktycznie tylko hinduiści, Sri Lanka to głównie buddyści, w Indiach jest nie tylko gorące południe, ale zimna i niedostępna północ, rok brakło by aby to zobaczyć, Sri Lankę można by w tydzień objechać itp itd

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Rzymu, z Poznania do Paryża i połączeń lotniczych z Gdańska do Berlina.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty do Portugalii, Wycieczki, Pakiety z Gdańska, Pakiety w kwietniu, połączenia z Warszawy do Frankfurtu, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Poduszki/zagłówki podróżne, Kosmetyczki dla dzieci, Strefa niskich cen i Walizki twarde małe.