Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Wędrowni Ufale

Więcej
2012/02/14 17:26 #1 przez AgaWozniak
Wędrowni Ufale was created by AgaWozniak
Asia i Paweł - pasjonaci podróży - najlepiej tych tanich, z plecakiem. Wyjeżdżając starają się dokładnie poznać kulturę, kuchnię i zwyczaje miejscowych. Udawadniają, że aby podróżować nie potrzebna jest wygrana na loterii. Swoje przygody i wrażenia z wypraw dookoła świata, wzbogacone niesamowitymi zdjęciami, relacjonują na blogu: http://wedrowni.ufale.pl

Macie jakieś pytania? Serdecznie zapraszamy do dyskusji z Asią i Pawłem!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/02/16 10:08 #2 przez melua
Replied by melua on topic Odp: Wędrowni Ufale
Chciałam zapytać o podróż na Białoruś.Zastanawiałam się nad wypadem wakacyjnym, jednak mam jakieś obawy, głównie polityczne. Czy tam jest bezpiecznie? Mieliście jakieś niemiłe sytuacje?

Więcej
2012/02/16 12:24 - 2012/02/16 12:26 #3 przez fb_1814577164
Replied by fb_1814577164 on topic Odp: Wędrowni Ufale
Cześć Melua,
generalnie wyjazd był spontaniczny, realizowany z plecakiem i namiotem. Białoruś ze względu na sytuację polityczną jest bardzo bezpiecznym krajem, jeśli respektujesz przyjęte przez nich zasady. Z tego samego powodu ludzie niestety nie są tak otwarci jak na Ukrainie, ale po zobaczeniu, że jesteś "swój" są bardzo pomocni. Nocowanie w namiocie może okazać się nieco problematyczne ze względu na ograniczoną ilość pół namiotowych i trudności w dotarciu do informacji turystycznych. Nocowanie na dziko jest generalnie zabronione, zdarzyło nam się raz, ale na szczęście ktoś przyjazny nas ostrzegł rano, że zbliża się patrol. Ale ceny są bardzo przystępne, nawet noclegów w większych miastach. Info praktyczne znajdziesz w tym wpisie .
Jeśli będziesz wracać pociągiem przez granicę (Grodno-Kuźnica) staraj się być niewidzialny, a zobaczysz jak wygląda codziennie życie pograniczników ;)

edit - literówka

Więcej
2012/02/17 09:50 - 2012/02/17 09:51 #4 przez melua
Replied by melua on topic Odp: Wędrowni Ufale
Dzięki serdeczne! Myślę, że w przyszłym roku skuszę się jednak. Coś mnie tam ciągnie. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję ;)

Nawigacja dodatkowa