Kordyliera Patagońska plus

Więcej
2016/04/28 14:26 #1 przez Redakcja Tanie-Loty.pl
Kordyliera Patagońska plus was created by Redakcja Tanie-Loty.pl


Marta i Sławek z plecakiem i aparatem zwiedzają świat, sami wytaczając ścieżki kolejnych podróży (od pewnego czasu jako www.zwiedzajacswiat.com z juniorem, czyli w towarzystwie córki Zuzy). Nadal na etacie, zamiast jednorazowej włóczęgi dookoła świata, ruszając w różne jego zakątki urlopowo, ale systematycznie, z wyczekiwaniem i niesłabnącym zapałem. Pomiędzy wyprawami są wspomnienia oraz emocje związane z planowaniem nowych wyjazdów – ich sposób na pielęgnowanie stanu zarażenia podróżą, z którego nie chcą się wyleczyć. Stąd pomysł strony (zwiedzajacswiat.com oraz zwiedzajacswiat.eu). Opisy odwiedzanych miejsc, ciekawostki, relacje i starannie wyselekcjonowane zdjęcia na blogu, pozwalają przeżywać raz jeszcze dawne emocje, gorączkowo tęskniąc do kolejnych wrażeń.

Właśnie szykują się do kolejnej wyprawy. Start w lutym. Cel - Patagonia. Relacja z podróży pojawi się na bieżąco na ich blogu. Zaczynają przekornie na ”Końcu Świata” w Ziemi Ognistej, stamtąd ruszają pod Trzy Wieże, serce parku narodowego Torres del Paine w Chile, potem Dymiąca Góra, czyli słynny Fitz Roy rozgrzany do czerwoności pierwszymi promieniami słońca oraz wielki błękit, w postaci potężnego lodowca Perito Moreno, który mają nadzieję, zgotuje głośny i mokry spektakl, za sprawą odrywających się od niego fragmentów lodu. Zanim jednak wychłostają ich patagońskie wiatry, odwiedzą Andaluzję, wygrzeją ciała w gorącym, nie tylko ze względu na atmosferę i pogodę, ale też szał karnawałowych przygotowań, Rio. Na koniec kolejna potężna dawka słońca i emocji – wodospady Iguazu. Tak w głównych punktach, przedstawia się plan, ponad 3 tygodniowej podróży „Kordyliera Patagońska plus”. Rejon Kordyliery Patagońskiej to serce wyprawy, plus – miejsca, które odwiedzą dodatkowo.„Kordyliera Patagońska plus” to - poza oczywistym rodzinnym i obieżyświatowym charakterem - wyprawa fotograficzna. Próba uchwycenia piękna najbardziej spektakularnych miejsc, pejzaży i cudów natury od widowiskowo położonego Rio, przez górskie krajobrazy Patagonii, na niezwykłych wodospadach Iguazu (nie) kończąc. Zebrany materiał posłuży do stworzenia kalendarzy. Pieniądze z ich sprzedaży, zostaną przekazane na cele charytatywne.

Tanie-Loty.pl jest partonem medialnym wyprawy, którą możecie śledzić na stronie Marty i Sławka


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Malagi, z Krakowa na Maltę i, połączeń lotniczych z Gdańska do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty z Wrocławia, Pakiety z Gdańska, Okazje z Poznania, Pakiety we wrześniu, bilety lotnicze Modlin Rzym Ciampino, bilety lotnicze promocje, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zawieszki do bagażu, Gry, zabawki, Plecaki na laptopa, Torby podręczne i Walizki twarde średnie.