Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Nowe maszyny we flocie Finnair

Więcej
2015/04/09 12:45 #1 przez tomasz.wagner
Nowe maszyny we flocie Finnair was created by tomasz.wagner
Welcome on board! Fabulous A350 XWB aircrafts join our fleet in the autumn. We fly fam flights in Europe before our first long haul flight to Shanghai on 25th October. Check the schedule http://www.finnair.com/a350 and book your ‪#‎A350Finnair‬ experience!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/09/17 08:43 #2 przez Ewa M
Replied by Ewa M on topic Nowe maszyny we flocie Finnair
Wczoraj (16.9) w swój dziewiczy rejs wystartował pierwszy airbus A350-900 dla Finnaira. Maszyna o oznaczeniu MSN018 i rejestracji F-WZFM (OH-LWA) wykonała lot techniczny z Tuluzy, który trwał prawie sześć godzin. Finnair zostanie trzecią linią na świecie (po Qatar Airways i Vietnam Airlines) oraz pierwszą w Europie, która otrzyma we wrześniu pierwszego A350-900XWB. Pierwsza dostawa tej maszyny do fińskiej linii spodziewana jest na przełomie września i października. Redakcja Pasazer.com przygotuje specjalną relację z tego wydarzenia. Link do informacji

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/6279ewa>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/10/07 09:36 #3 przez tomasz.wagner
Replied by tomasz.wagner on topic Nowe maszyny we flocie Finnair
Już dziś Finnair odbierze swojego pierwszego Airbusa A350 XWB podczas ceremonii przekazania samolotu.Fiński przewoźnik złożył zamówienie na 19 Airbusów A350 XWB, które otrzyma w latach 2015 - 2023.

Pierwszy Airbus A350 XWB Finnaira zacznie obsługiwać loty długodystansowe 21 listopada 2015. Tego dnia maszyna po raz pierwszy poleci z Helsinek do Szanghaju. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kolejne długodystansowe rejsy Airbusem A350 odbędą się do Pekinu, Bangkoku, Hongkongu i Singapuru. Pod koniec roku Finnair wykorzysta nowy samolot na trasie do Nowego Jorku, stając się pierwszą linią lotniczą na świecie, która odbędzie rejs Airbusem A350 do Stanów Zjednoczonych.- Jesteśmy podekscytowani, że powitamy pierwszego Airbusa A350 w naszej flocie i nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy go naszym klientom, mówi Ville Iho, dyrektor operacyjny Finnaira. - Przez kilka pierwszych tygodni nowy Airbus będzie obsługiwać loty szkoleniowe na terenie Europy, a pierwsze loty komercyjne odbędą się 9 października do Amsterdamu i Oslo.Finnair zmodyfikował nieco rozkład pierwszych dalekodystansowych lotów Airbusem A350 z powodu zmian w terminarzu dostawy swojego pierwszego A350, wymagań programu szkoleniowego załogi i innych kwestii operacyjnych. Przewoźnik pragnie zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie i dlatego przyjął ostrożniejszy, od wcześniej planowanego, rozkład pierwszych lotów nowego Airbusa A350.

- Włączenie 19 nowych samolotów do floty Finnaira, na przestrzeni ośmiu lat, to olbrzymie przedsięwzięcie. Jesteśmy przygotowani, żeby elastycznie reagować na wyzwania związane z wprowadzaniem Airbusów A350 oraz stopniowym wycofywaniem Airbusów A340. Jesteśmy też gotowi dostosowywać się do wszelkich zmian, które mogą pojawić się podczas realizacji tego ogromnego programu i zamierzamy dołożyć wszelkich starań, by cały proces odbywał się bez zakłóceń, dodaje Ville Iho.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa