przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Finnair najpunktualniejszy w Europie

Więcej
2015/01/31 12:07 #1 przez Ewa M
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Finnair odnotował w całym 2014 r. najmniej spóźnień spośród największych europejskich przewoźników. Zgodnie z danymi FlightStats, serwisu gromadzącego dane statystyczne dla sektora lotniczego, o czasie wylądowało aż 90,58 proc. lotów Finnaira.
Nagrody FlightStats zostały przyznane na podstawie niezależnej analizy około 32 milionów lotów obsłużonych w ubiegłym roku przez 250 linii lotniczych na całym świecie. Wyniki pokazały, że Finnair i pozostali członkowie oneworld byli w tym okresie bardziej punktualni niż przewoźnicy zrzeszeni w innych globalnych aliansach. czytaj więcej

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/6279ewa><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/Mamutek.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/31 12:28 #2 przez nucyk03
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ten artykuł chyba jest napisany na zamówienie sojuszu oneword. Wymienione z rankingu są tylko członkowie tego sojuszu a o innych nie ma nawet wzmianki. Dla mnie słabe to jest takie promowanie bez jasnej informacji o tym.

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/8833-nucyk><img src=/components/com_traveldiary/views/widget/img3/nucyk03.png></a>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/31 14:10 #3 przez Avelina
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Każdy sposób promocji linii lotniczych jest dobry, zwłaszcza że mówi się o punktualności lotów, na czym pasażerom bardzo zależy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Malagi, z Poznania do Londynu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Stambułu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty na Cypr, Okazje na loty z Polski do Włoch, Pakiety z Katowic, Okazje z Poznania, połączenia z Warszawy do Splitu, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zabezpieczenie bagażu, Bagaż Wizzair, Łóżeczka turystyczne, Na prezent i Torby.