Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat doświadczenia
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Enter air

Więcej
2013/01/29 07:29 #1 przez Światozwiedzacz
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Najlepsza i ponoć największa linia czarterowa w Polsce, silna marka, uznany "kapitan" tego okrętu - Grzegorz Polaniecki, który na branży zjadł zęby. Enter Air powstało ledwie dwa lata temu, a się bardzo zacnie przebiło, sam miałem okazję lecieć z nimi i cenie sobię te podróż.

A jeśli mnie pamięć nie myli, to dopiero co dostali jakąś nagrodę za najlepszą linię czarterową w Polsce w minionym sezonie;)

Można w tym kraju dobrze prowadzić linie? Można! A LOT się sypie i wyprowadza majątek, zamiast zainwestować w menadżera z prawdziwego zdarzenia - jak Polaniecki;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/29 08:27 #2 przez Bajgot
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
To trochę powierzchowne przedstawienie problemu. Porównywać Enter Air i PLL LOT, to jak porównywać Volkswagen Golfa, Ferrari i tramwaje SKODY. Ile samolotów ma we flocie LOT? 40? A ile EnterAir? Chociaż z 10? Poza tym, lokalny czarter, to nie jest to samo co prowadzenie narodowych linii lotniczych na cały świat, dotowanych przez państwo.

Więcej
2013/01/29 08:45 #3 przez Freakfuzzy
Tak na prawdę, panowie i panie, to PLL LOT chyba nie ma własnych samolotów, tylko powypożyczane gdzieś od innych, albo przeniesione do Eurolotu, więc to też kiepskie porównanie:>

Więcej
2013/01/30 08:12 #4 przez Światozwiedzacz
Ok, nie neguję różnic technologicznych, ale skoro w DWA lata NOWE linie lotnicze potrafiły stać się liderem, W POLSCE, W CZASIE KRYZYSU (Zamieszki i w efekcie załamanie turystyczne na bliskim wschodzie, kryzys w Europie, podwyżka VAT, drożejące paliwo, Smoleńśk, itd, itp), a ten narodowy, dotowany przewoźnik, który jest ciągle pompowany przez rząd by nie upadł - potrafi się utrzymać, no to chyba jednak JEST różnica w jakości zarządzania i zdolnościach menadżerskich między zarządem obu firm:>

Więcej
2013/01/30 08:25 #5 przez Bajgot
Gdyby tak porównywać całą branże to przykłady "źle" i "dobrze" zawsze się znajdą, ale nie zmienia to faktu że to duże uogólnienie tematu. Za duże.

Więcej
2016/06/08 13:46 #6 przez izabela.nowak
Ostatnio leciałam Enterem kilka razy i wszystko było bez najmniejszych zastrzeżeń. Co do samolotu to był bardzo czysty, zadbany, miał wygodne fotele i dużo miejsca na nogi. Załoga profesjonalna zarówno jeśli chodzi o pilotów jak i stewardessy.

Więcej
2016/07/05 20:14 #7 przez barbara.joanna
Ja tymi liniami latałam z mężem już kilka razy i nie było nigdy problemów - pełen komfort. Lot zawsze odbywał sie punktualnie, na powrocie z Las Palmas był bardzo sympatyczny pilot

Nawigacja dodatkowa