Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Posiłki

Więcej
2013/03/02 19:41 #1 przez kas099
Posiłki was created by kas099
Zastanawiam się jak obecnie wyglądają (smakują :) ) posiłki w naszych rodzimych liniach LOT. Szczególnie mam na myśli klasę ekonomiczną. Na stronie LOTU są piękne zdjęcia posiłków, natomiast ciekawa jestem jak to się przekłada na rzeczywistość... Ostatni raz korzystałam z LOTU parę lat temu i szczerze powiedziawszy jedzenie było paskudne :P (przynajmniej dla mnie). Jestem ciekawa czy wraz z upływem czasu coś w tym obszarze się zmieniło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/03 10:52 #2 przez alcieno
Replied by alcieno on topic Odp: Posiłki
Ja ostatni raz korzystałam z usług naszych rodzimych linii w sierpniu i powiem Ci, że na jakość jedzenia nie narzekałam ;) Podano nam ziemniaczki i sosik z kawałkami filetu z kurczaka - ziemniaczki, niestety, beznadziejnie smakowały, ale sosik był wyśmienity! Do tego pyszne ciasteczko-pianka. Najgorsze jedzenie podają w JetAirways. Brr... na samą myśl o ich ryżu mam gęsią skórkę ;D

Więcej
2014/03/25 17:00 #3 przez aleksander.kostko
Replied by aleksander.kostko on topic Odp: Posiłki
Niewiem jak w dlugodystansowych lotach ale do 4h (takimi latalem) w ekonomicznej klasie posilki/snacki sa platne teraz. Nie mniej ceny wydaja sie dosc rozsadne, na bank tansze niz na lotniskach europejskich.

Więcej
2014/03/25 21:34 #4 przez magdalena.polańska
Replied by magdalena.polańska on topic Odp: Posiłki
@Aleksander Kostko to nie dają już kawy i Prince Polo w Locie? :(

Więcej
2014/03/25 21:52 #5 przez Dejvid
Replied by Dejvid on topic Odp: Posiłki
mnie zawiodły posiłki w liniach KLM.. nie, żebym aż tak bardzo narzekał, ale niektóre potrawki były bardzo gumowate i w ogóle bez smaku.. za to do napoi nie mam zastrzeżeń, obsługa przynosi je często i jest spory wybór.. winko chilijskie z plastikowej butelki zalatywało trochę kwasem, ale dało się wypić:)

Więcej
2014/03/25 22:03 #6 przez Monika Borkowska
Replied by Monika Borkowska on topic Posiłki
Ostatnim razem, jak miałam przyjemność lecieć z LOTem - a było to w lipcu - dawali prince polo i coś do picia. Słyszałam, że od tamtego czasu sporo się zmieniło i bezpłatna jest jedynie woda niegazowana (za gazowaną podobno trzeba już płacić). Ktoś wie coś może na ten temat?

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/5118nikab>

Więcej
2014/03/25 22:45 #7 przez magdalena.polańska
Replied by magdalena.polańska on topic Posiłki
No skandal!

Więcej
2014/03/27 07:18 #8 przez aleksander.kostko
Replied by aleksander.kostko on topic Posiłki
jest dokladnie tak jak napisala Monika- woda niegazowana i prince polo.
Czyli gorzej niz w SAS gdzie kawa i herbata jest za friko.
Za tę wiadomość podziękował(a): magdalena.polańska

Więcej
2014/04/04 11:20 #9 przez Dziubdzińska
Replied by Dziubdzińska on topic Posiłki
Jakiś czas temu leciałam LOTem z Warszawy do Krakowa i dostałam Princessę kokosową i wodę niegazowaną. :unsure:

Więcej
2014/07/02 12:14 #10 przez mdrymajlo@interia.pl
Replied by mdrymajlo@interia.pl on topic Posiłki
w europejskiej siatce połączeń LOT bezpłatnie jest prince polo i woda (gazowana i niegazowana). serwis płatny jest jak na warunki linii lotniczych bardzo tani np.: kanapka 10 zeta, whisky (wprawdzie to podrzędny grants) 10 , pepsi 5. Na rejsach kontynentalnych żarcie dobre i napoje bez limitu (tu już klasa biznes) i pojawiają się nawet fajniejsze whisky

Więcej
2014/07/03 12:46 #11 przez Milena Goc
Replied by Milena Goc on topic Posiłki

majk napisał: w europejskiej siatce połączeń LOT bezpłatnie jest prince polo i woda (gazowana i niegazowana). serwis płatny jest jak na warunki linii lotniczych bardzo tani np.: kanapka 10 zeta, whisky (wprawdzie to podrzędny grants) 10 , pepsi 5. Na rejsach kontynentalnych żarcie dobre i napoje bez limitu (tu już klasa biznes) i pojawiają się nawet fajniejsze whisky

No to faktycznie dobre ceny. Nawet bym nie pomyślała, że w Locie kupisz pepsi za piątaka :D

<a href=http://www.tanie-loty.com.pl/dzienniki-podrozy/6438milena-goc>

Nawigacja dodatkowa