przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Coraz gorzej

• Nie mam czasu mam dziecko
  • Gość
  • Gość
2011/05/17 13:15 - 2011/05/17 13:16 #1 przez Nie mam czasu mam dziecko
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Z 10 lat temu leciałam Alitalią do Włoch i wydawało mi się że to najlepsza linia na świecie. ostatnio zdarzyło mi się lecieć lotem krajowym do Bolonii i to były 2 godziny koszmaru. Była pora obiadowa, podróżowaliśmy z dziećmi prawie 2 godziny z południa Woch. Samolot był brudny, stewardesy opryskliwe a posiłek składał się z przeterminowanego ciastka.... Dobrze że spojrzałam na datę przed podaniem go maluchom... Wolę już Wind Jet. Chociaż to już inna historia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/09/05 10:15 #2 przez skakanka9
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Moim zdaniem Alitalia to linie o standardzie obsługi jak z tanich linii a cenach jak normalne. Zaleta ich taka ze latają na główne lotniska

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Bergamo do Wrocławia, z Brukseli do Krakowa i połączeń lotniczych z Warszawy do Splitu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do Chorwacji, Okazje na loty w czerwcu, Okazje z Polski, Okazje na walentynki, bilety lotnicze z Warszawy do Zurychu, bilety lotnicze promocje, loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Plecaki szkolne, Strefa niskich cen, Torby na laptopa i Zestawy walizek.