Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

air france

• Kasia
  • Gość
  • Gość
2009/10/30 00:54 #1 przez Kasia
air france was created by Kasia
Ja lecialam w tamtym roku air france z Paryza do Mexico city i musze powiedziec ze chociaz po wczesniejszym czytaniu negatywnych opini na temat tych lini bylam do nich negatywnie nastawiona ale po powrocie stwierdzam ze bylo calkiem przyzwicie.Samolot komfortowy,jedzemie dobre,obsluga mila(udalo mi sie nawet zrobic zdjecie w kokpicie z pilotami)bagaz mi nie zginal<takze wszystko ok.Dziwie sie ludziom ktorzy nadaja na ta linie.Czego oni oczekuja za tak niska cene biletow jakie oferuje air france? niewiadomo jakich luksusow? jak chce sie miec super warunki to trzeba sobie kupic bilety w air america albo united airlines i to jeszcze w buisnes klasie,to wtedy nie bedziecie narzekac.Zbiora sie zebraki i za psie pieniadze oczekuja niewiadomo czego!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/02/03 08:57 #2 przez Kajtimus
Replied by Kajtimus on topic Odp: air france
Może narzekają na te linie bo mają z nimi niemiłe doświadczenia. Ale zgodzę się z tobą, że za te pieniądze i tak jest ok
Za tę wiadomość podziękował(a): mariusz.szyma

Więcej
2012/02/16 09:53 #3 przez melua
Replied by melua on topic Odp: air france
Leciałam tymi liniami i nie rozumiem negatywnych opinii. Kasiu może po prostu trafiłyśmy na dobry lot ;) A tak poważnie to faktycznie ludzie coraz częściej mają wygórowane oczekiwania w stosunku do kwoty jaką płacą za usługę. A tu realistą trzeba być...

Więcej
2012/02/20 11:14 #4 przez fb_100000180772538
Replied by fb_100000180772538 on topic Odp: air france
Ja miałem przyjemność bezpośredniego porównania usług AirFrance z American Airlines i francuskie linie okazały się dużo lepsze. Wygodniejszy samolot z dostępem do najnowszych filmów, smaczniejsze jedzenie, nawet milsza obsługa! Ale to może jest tak, że po prostu amerykańskie linie są beznadziejne...?!

Więcej
2012/06/04 16:09 #5 przez amdominiak
Replied by amdominiak on topic Odp: air france
Jak dla mnie Air France super. Dobre jedzenie, mila obsluga i fajny samolot - z Paryza do Philadelphii mialam znacznie lepsze bajery niz parę lat później w amerykańskich liniach na tej samej trasie (np wlasny ekran LCD, fajna muzyka, kocyk, poduszeczki) Trafiłam także na fajnych pasażerów, cały 9-godzinny lot przegadałam :) IMO lepsza jest tylko Lufthansa :)

Więcej
2014/03/26 18:57 #6 przez lupaigi
Replied by lupaigi on topic air france
Leciałam liniami Air France do Paryża w obie strony i szczerze mówiąc, linie wypadają baaardzo blado w porównaniu z innymi, którymi leciałam. Obsługa niestety była niemiła, nie wspomnę już o całkowicie zamrożonej kanapce.
Za takie pieniądze - odradzam:)

Nawigacja dodatkowa