przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Przesiadka w Rydze - co z bagażem

• Roman
  • Gość
  • Gość
2010/07/14 13:34 #1 przez Roman
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Witam.
W sierpniu lecę Air Baltikiem do Tel Avivu via Ryga.
Mam w zwiazku z tym pytanie: Mam bilet wykupiony przez biuro turystyczne na trasie Warszawa Tel Aviv. Czy bagażem nadanym w Warszawie muszę się interesować w Rydze? - czy muszę go odebrać z "karuzeli" i nadać ponownie przy przesiadce w Rydze, czy mogę spokojnie jechać zwiedzić miasto (pomiedzy przylotem do Rygi a odlotem do Tel Avivu mam 7 godzin)?
Będę wdzięczny za informacje.
Pozdrawiam.
Roman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• artur
  • Gość
  • Gość
2010/07/14 14:08 #2 przez artur
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Jeżeli masz jedną rezerwację na cały przelot, a na bilecie masz "warszawa - tel Aviv" to nie musisz się przejmować bagażem - odbierzesz go w Tel Avivie.
Inną sytuacją jest, gdybyś miał dwie osobne rezerwacje na każdy z lotów, wtedy trzeba by było odebrać bagaż i nadać go ponownie.
Najlepiej przedzwoń do biura, w którym zakupiłeś przelot i upewnij się na 100%, bo to oni rezerwowali dla Ciebie ten przelot.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Gdańska do Madrytu, z Johannesburga do Kapsztadu i połączeń lotniczych z Warszawy do Bristolu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Pakiety z Wrocławia, Okazje z Polski do 100 zł, Okazje na loty z Polski za granicę, Pakiety w październiku, najtańsze bilety z Poznania na Majorke, tanie loty z Gdańska do Londynu, tanie loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Torby dla dzieci, Plecaki dla dzieci, Przewodniki, mapy, książki, Torby na kółkach i Duże.