przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Przyjemny lot

Więcej
2007/08/29 11:20 #1 przez sebi100
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Jakies pare miesiecy temu pierwszy raz skorzystalem z uslug tych linii lotniczych i musze przyznac, ze jestem, zadowolony. Maja smaczne jedzenie, mile i usmiechniete stewardesy (naprawde fajne dziewczyny ;) ) i przystepne ceny biletow. Jedyne co mi sie nie podobalo, to 'wiek' samolotow, ktore sprawialy wrazenie, jakby byly z czasow, gdy samoloty nie lataly ;) ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/01/18 13:28 #2 przez zenek1979
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Nie oczekiwałbym zbyt wele od rosyjskich samoalotow

Więcej
2009/06/08 11:30 #3 przez joanna
W końcu co Rosja to Rosja - musza dbac o image :P

Więcej
2013/02/26 15:47 #4 przez Kacperet
Leciałem tymi liniami około 5 razy i ani razu nie zdarzyło mi się żebym był nie zadowolony :) Przeżyłem dzięki nim wiele przygód ale może nie będę robił antyreklamy bo nie na tym to polega w końcu podróż jest po to żeby mieć co wspominać:). Jedzenie mają na prawdę dobre, piloci też są dobrzy ( praktycznie brak jakiś większych wstrząsów czy gwałtownych manewrów). Samoloty owszem mają swoje lata no ale w końcu to Rosja :)

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Londynu, z Wrocławia do Londynu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Barcelony.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty ze Szczecina, Wycieczki na Karaiby, Okazje na loty z Polski, Pakiety w październiku, połączenia z Warszawy do Mediolanu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Bez kategorii, Plecaki szkolne, Przewodniki, mapy, książki, Torby na laptopa i Walizki dla dzieci.