przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Bardzo pozytywnie, a co wy sądzicie?

• Tadeusz
  • Gość
  • Gość
2009/10/14 09:43 #1 przez Tadeusz
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
ja oceniam ich bardzo dobrze, a le lecialem tylko raz. a wy co sadzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Lolek
  • Gość
  • Gość
2009/10/14 09:51 #2 przez Lolek
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Tak, Swiss jest w miarę tani, oferuje całkiem porządny serwis- zarówno na ziemi jak i w chmurach. Lata się z nimi wygodnie, szczególnie w większych maszynach.
Minely na szczescie juz czasy kiedy na pokladzie podawali tylko czekoladki (chociaż moje ulubione:))). Serwis moze nie przyprawia o zawrot glowy, ale dobrze, że jest. Ogolnie nie mam na co narzekac (moze poza tym, ze polaczenie FCO-ZRH-WAW zwykle wymaga nie lada sprintu przez terminal w ZRH).

Więcej
2014/03/01 09:54 #3 przez Maslanka
Leciałam swissem do USA i jestem przemile zaskoczona. Cena nie była wygórowana - wręcz przeciwnie gdyż bilet był tańszy niż np naszym narodowym 'Lotem'. Załoga przemiła, jedzenie smaczne, dużo proponowanych napoi w klasie ekonomicznej a co najważniejsze komfort podróży na wysokim poziomie.

Więcej
2016/01/08 15:47 #4 przez Melania
Ja też jestem bardzo zadowolona - obsługa bardzo miła, wygoda, czekoladki przepyszne i przede wszystkim wszystko bardzo sprawnie zorganizowane.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Frankfurtu, z Warszawy do Zurychu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Rzymu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty do Grecji, Wycieczki w sierpniu, Pakiety z Pragi, Okazje na majówkę, bilety lotnicze Katowice Pyrzowice Londyn Gatwick, wyszukiwarka tanich lotów, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Zawieszki do bagażu, Torby dla dzieci, Walizki i Walizki twarde małe.