Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Wrocław- Malmo

Więcej
2014/12/11 17:12 #1 przez paulina.łacisz
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Witam,
co miesiąc latam do Malmo i niestety to nie jest przyjemna podróż ponieważ wiąże się ona z dojazdem do Katowic bądź do Warszawy.
Podczas tych dojazdów zauważyłam, że bardzo dużo osób boryka się z takim samym problemem jak ja. Stąd moje pytanie co zrobić alby zostały przywrócone wyloty z Wrocławia. Proszę o pomoc :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/12/11 22:21 #2 przez Dżoana
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Paulina Łacisz napisał: Witam,
co miesiąc latam do Malmo i niestety to nie jest przyjemna podróż ponieważ wiąże się ona z dojazdem do Katowic bądź do Warszawy.
Podczas tych dojazdów zauważyłam, że bardzo dużo osób boryka się z takim samym problemem jak ja. Stąd moje pytanie co zrobić alby zostały przywrócone wyloty z Wrocławia. Proszę o pomoc :)

Myślę, że nie za wiele da się zrobić. Kanały powietrzne, trasy i ilości lotów na długo wcześniej dzielą niebo, stąd jeśli w tym roku kalendarzowym nie przewidziano na przyszły rok takiego rodzaju lotów, to może się okazać niemożliwe dodanie kierunków (ma na to wpływ mnóstwo czynników).
Może spróbuj wystosować pismo z zapytaniem do przewoźnika i do administracji lotniska. Wątpię, żeby udało Ci się przywrócić loty, ale przynajmniej jest szansa, że się dowiesz, czy w ogóle jest to planowane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa