Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Czym najlepiej lecieć do Kanady?

Więcej
2009/05/21 20:17 #1 przez czyjestukto?
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Poleci ktoś jakiegoś przewoźnika - nie musi być najtańszy ;]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• ktosia
  • Gość
  • Gość
2009/05/25 13:47 #2 przez ktosia
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
poczytaj sobie opinie o poszczególnych liniach na forum, wyszukiwarka połączeń pomoże ci znaleźć fajne loty. Dzięki temu sam najlepiej wybierzesz. Tym bardziej, jeśli cena nie jest najważniejsza... A jakość połączeń ponad oceanem jest porównywalna u wszystkich przewoźników

Więcej
2009/05/26 18:05 #3 przez hela
Loty do Kanady to tak czasochłonna i męcząca podróż, że faktycznie warto znaleźć kogoś, kto przewiezie nas na miarę naszych oczekiwań. Z drugiej strony liczba przewoźników, którzy latają tam z Polski, nie jest tak duża, żeby można było przebierać.
Osobiście uważam, że na tak długich trasach, gdzie ceny biletów potrafią sięgać kilku tysięcy, każdy przewoźnik staje na wysokości zadania.

Więcej
2009/06/01 11:04 #4 przez OlaW
Chyba nie za bardzo znam alternatywę dla LOTu w tym wypadku, aczkolwiek mogę się mylić B) . Może jeszcze Lufthansa jak już?

Więcej
2009/06/01 12:08 #5 przez alle
Niestety LOT jest trudny do pobicia, ale można jeszcze próbować choćby z czeskimi liniami, tylko wtedy może lepiej z Pragi lecieć bezpośrednio niż z Warszawy...

Więcej
2009/06/01 12:14 #6 przez alle
Widzę w ogóle masakryczne rozbieżności cenowe pomiędzy poszczególnymi liniami, konkretnymi datami i portami docelowymi. Nie myślałam, że aż tak szerokie są te widełki...

• piotr
  • Gość
  • Gość
2010/05/10 17:48 #7 przez piotr
nie polecam polskich linii lotniczych: chamstwo niemiłosierne, nie mówiąc, że gdy ostatnio leciałem do toronto zostałem napadnięty i obrzucony stekiem wyzwisk przez pijanego polskiego pasażera przy zupełnie biernej i obojętnej postawie LOT-owskich stewardes. Personel samolotu poradził mi jedynie bym poszukał sobie na lotnisku w toronto kanadyjskiego policjanta i złożył mu zażalenie!!! Skarga do działu klienta w Warszawie odniosła tylko taki skutek że zaoferowano mnie następny lot LOT-em po promocyjnej cenie, tłumacząc, że pijani pasażerowie na polskich liniach sa plagą i nic nie można poradzić.

• Koszkier
  • Gość
  • Gość
2010/09/06 20:35 #8 przez Koszkier
Wedlug mnie najlepiej leciec z Niemiec a jak ktos szuka posrednikow to wartym polecenia jest Konradtravel

Nawigacja dodatkowa