przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

loty

• arcadio
  • Gość
  • Gość
2009/02/03 14:40 #1 przez arcadio
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Latam tymi liniami już kilku lat i jestem zadowolony z cen i obsługi i lotów. Choć ostatnio lot sie opónźił o 4 godziny z Dublina do Krakowa, ale ci co lecieli tymi liniami z Dublina do W-wy mieli gorzej bo lot się opóźnił aż o 5 godz.Powinniśmy wylecieć planowo o 7:10, wystartowaliśmy po 11:00. Musieliśmy czekać na sprzęt do odsnieżenia skrzydeł. Widać maja tam jeden samochodzik z kabinką, a wiele samolotów i jak zwykle się nie spieszą bo w Irlandii zawsze i na wszystko jest czas. Taka irlandzka mentalność.

Tak ogólnie nie mam zsatrzeżeń do tej firmy i bardzo sobie ja chwale ( no oprócz ostatniego lotu rzecz jasna hehe ( 02.02.09 )ale na tyle razy co leciałem, a to było co najmniej kilkanaście razy to i tak nie można nic złego powiedzieć. W końcu to tanie linie. Więc polecam je każdemu latajcie Aerlingusem bez obaw. Firma jest porządna.

Ps. I co najważniejsze z tego co się dowiedzieliśmy to z winy innej firmy było to opóźnienie, nazwy jej nie pamiętam, ale zajmują się oni odśnieżaniem i współpracują z lotniskiem.

Fajna obsługa, naprawdę miłe i ładne dziewczyny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• henio
  • Gość
  • Gość
2009/02/11 10:26 #2 przez henio
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Nooo, dziewczyny to sa tam fajne :D

• kryska
  • Gość
  • Gość
2009/02/12 13:01 #3 przez kryska
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
A te dziewczyny to takie ważne? :blink:

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Paryża, z Warszawy do Eindhoven i połączeń lotniczych z Wrocławia do Lizbony.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje z Gdańska w listopadzie, Okazje na Cypr, Pakiety z Olsztyna, Okazje z Polski do 100 zł, loty z Warszawy do Trapani, krajowe bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Mapy zdrapki, Dla Dzieci, Plecaki biznesowe i Przewodniki, mapy, książki.