Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Ryanair i kraków balice

Więcej
2020/01/10 08:57 #1 przez kiwimar
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Hej, mam walizkę wings 20'' wymiary 56x38x22 (choć ściskałam ją, w sensie zamek i ma wtedy 20-21 grubości). Wymiary bagażu dodatkowego podręcznego w Ryainair to 50x40x20. Ktoś ma może ten sam model, rozmiary i przechodzi mu to bez problemu na kontroli? Chciałabym sprawdzić na lotnisku, może ktoś wie czy Kraków Balice można sprawdzić na ogólnodostępnej hali przed odprawą albo za jakąś dopłatą, bo nie wiem czy wykupywać ten bagaż jeśli walizka nie przejdzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/02/25 09:51 - 2020/03/09 06:39 #2 przez brigit
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Tak, na spokojnie można tam znaleźć tego typu usługi. Chociaż swoją drogą Ryaner oraz inne sieci mają w miarę klarownie opisane warunki przewozu bagażów w ramach określonych biletów.
Balice to dosyć nowoczesne lotnisko, z różnego rodzaju przydatnymi i wygodnymi usługami. Zarówno tych o które pytasz, jest dobrze skomunikowane, jest opcja wynajęcia samochodu na miejscu itd. Można więc uznać, że jest to nowoczesne lotnisko.
Zwłaszcza, że opcji transportu też jest dosyć dużo. Mam tutaj na myśli np transport kolejowy czy samochodowy, wielu prywatnych przewoźników... Proponuję sprawdzić np https://go4drive.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa