Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

wakacje wrzesień

Więcej
2016/07/14 09:15 #1 przez nagaprawda
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Ahoj podróżnicy!
Wybieramy się we 2 na wakacje we wrześniu (tydzień) - Bułgaria, Grecja ew. Hiszpania. Moje pytanie brzmi czy lepiej jest już rezerwować sobie loty,czy czekać na last minute z biura podróży (dostepnosć cały wrzesień możemy wylecieć z z dnia na dzień). Jestem w stanie znaleść wycieczkę do 1500zł ?
Pozdrowionka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/07/18 10:58 - 2016/07/18 11:01 #2 przez Adam Uchman
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
W tej chwili jeszcze na pewno znajdziesz bilety na wrzesień w dobrej cenie. Jeśli chodzi o czartery to najlepiej sprawdzają się one dla jednej osoby (tzn. są o wiele tańsze dla singla).

Bułgaria - z biurem podróży, Grecja - też, z Hiszpanią można zdziałać najwięcej :)

EDIT:

Propozycja wycieczki do Bułgarii - LINK

Więcej
2019/08/08 08:29 - 2019/08/14 12:03 #3 przez juliam
Ja jednak obstaję za wakacjami w górach - tylko tam zimą możemy liczyć na prawdziwe zimowe szaleństwo na nartach Szczególnie teraz kiedy wreszcie spadł upragniony śnieg.
Polecam wakacje w Bukowinie Tatrzańskiej: bardzo spokojna miejscowość, o wiele mniej oblegana przez turystów niż popularne Zakopane a moim zdaniem oferuje równie ładne widoki. No i przede wszystkim można sobie spokojnie wypocząć wśród przyrody. Sama byłam tam już kilka razy i bardzo chętnie tam wracam.
Dużą wagę również odgrywa to, że noclegi są w bardzo niskich cenach - da się znaleźć coś i za 40 zł za osobę Znacznie taniej niż w większych kurortach. Polecam sprawdzić sobie ceny w sieci - możecie być miło zaskoczeni.

Możecie rowniez wybrać się w Dolomity. Polecam szczególnie wspinaczkę górską, widoki są niesamowite.
https://www.m-canoe.pl/blog/posty/jak-przygotowac-sie-do-wspinaczki-wysokogorskiej-w-dolomitach-

Więcej
2019/09/06 13:11 - 2019/09/06 13:13 #4 przez maly_podroznik
A był ktoś z Was w Zabrzu? Wybieram się na weekend z żoną i szukamy jakiegoś fajnego miejsca gdzie moglibyśmy się zatrzymać ? Myśleliśmy pokojach gościnnych przy restauracji vabank ktoś był i może powiedzieć jakie mają warunki?

Więcej
2019/11/15 11:30 - 2019/11/26 07:47 #5 przez brigit
Nie plecam tak do konca Dominikany. Dominikana jest w porządku ale się nie zachwyciłam.....
reszte nie wiem z doświadczeń osobitych ale np w Mexyku był mój miś i mówił, że poza resortem to kicha, i tak naprawde to nie warte tych pieniędzy jeśli chodzi o wrażenia spoza hotelu. ale hotele mają na prawde na poziomie.
Na Kubie był dobry znajomy z kolegami na dzikiej wyprawie- super tanio, i w porównaniu z Dominikaną podobno jest ciekawiej, sama kultura itd

W Polsce mogę polecić natomiast Dwór Kolesin . Świetny obiekt z dobrym dojazdem z Warszawy, którym mozna miło spędzić czas i wypocząć. Na miejscu mają spa jak również piękne jezioro.

Nawigacja dodatkowa